چگونه از رژیم غذایی خودداری کنیم!


روز بزرگ اینجاست! چگونه رژیم نگیریم در حال حاضر در فروشگاه های کتاب در سراسر ایالات متحده موجود است – نمی توانم صبر کنم تا مردم شروع به کاوش کنند!

اگر هنوز آن را ندیده اید ، تریلر کتاب در اینجا در NutritionFacts.org پخش می شود ، بنابراین می توانید در مورد آنچه که کتاب در مورد آن است نگاهی بیندازید.

برای مشاهده بیشتر ، ما هم پیشگفتار مکتوب و هم مقدمه صوتی را برای دانلود رایگان در صفحه کتاب داریم!

توجه ساکنان انگلستان: ببخشید ، شما باید دو روز صبر کنید! این کتاب در 12 دسامبر در انگلستان منتشر می شود ، اما می توانید نسخه خود را پیش خرید کنید. و برای بقیه ، ما با انتشار نسخه های جهانی به انتشار آنها ادامه می دهیم. چگونه نمی میرند در نهایت به 34 زبان منتشر شد ، و من فرض می کنم که ما با این یکی به همان حجم بحرانی خواهیم رسید.

آنچه مردم می گویند:

“این کتاب در اصل صفر است و مدیریت وزن را برای نسل های آینده ، با روشهای پیشگیرانه برای مقابله با علل اصلی مرگ و میر و بیماری ، تعریف می کند. گرمای صادقانه ای که از سخنان دکتر گرگر در “چگونه رژیم نگیریم” سرچشمه می گیرد ، که باعث ایجاد فضایی امن در مورد موضوعاتی با احساسات می شود. بررسی کلی وی از عوامل م weightثر بر وزن به گونه ای ارائه می شود که به طور جامع ، با علم و شواهد معتبر ، شاید پیچیده ترین موضوع سلامتی زمان ما را حذف می کند. “
-استفانی پترسون ، نویسنده و مستندساز

“دکتر. گرگر دوباره این کار را کرده است! دکتر گرگر با این همه سردرگمی که دائماً پیرامون رژیم غذایی و انتخاب غذاهای سالم وجود دارد ، در مقاله “چگونه رژیم نگیریم” توضیح می دهد که کاهش وزن می تواند با سیری برابر باشد ، نه محرومیت. او علم مبتنی بر شواهد را برای ما به راحتی هضم می کند. او برای جلوگیری از اشتباهات بزرگ ، نکات کوچکی را به ما می دهد که تفاوت بزرگی ایجاد می کند. خواندن “چگونه رژیم نگیریم” بسیار انگیزنده و سرگرم کننده است! من به همه توصیه می کنم “آزمایش کنید!”
-جیانا سیمون ، بازیگر و تهیه کننده

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده و سالانه من را مرور کنید:دیدگاهتان را بنویسید