چگونه با تمرین کردن سال جدید را آغاز کنیم


یکی از رایج ترین تصمیمات سال نو برای افراد این است که شکل بگیرند ، اما با سبک زندگی شلوغ ، رسیدن به این هدف سخت می شود. طبق گزارش UAB Medicine ، “کمتر از 8 of از مردم به تصمیمات سال نو خود پایبند هستند.” این یک درک دشوار است و می تواند برای افرادی که سعی می کنند اهداف سلامتی خود را دنبال کنند دلسرد کننده باشد ، اما ما اینجا هستیم تا بهترین نکات را برای حفظ وضوح به شما ارائه دهیم!

بنابراین ، چگونه دقیقاً اطمینان حاصل می کنید که امسال اهداف خود را دنبال خواهید کرد؟

انتظارات واقع بینانه داشته باشید

وقتی می نشینید و لیست اهداف خود را برای 2021 مرور می کنید ، مطمئن شوید که واقع بین هستید. انتخاب “دویدن ماراتن” به عنوان هدف در سال ساده تر از گفتن است. اگرچه این امکان پذیر است ، مطمئن شوید که برنامه ، سطح تخصص در تناسب اندام و شیوه زندگی خود را در نظر بگیرید. وقتی به راه حل خود فکر می کنید ، با مراحل کوچک و قابل اندازه گیری شروع کنید. به جای رسیدن به هدف برای رسیدن به فرم مناسب ، سعی کنید خاص تر باشید. یک مثال خوب این است که “تا فوریه تا 5 مایل کار کنید”. این نوع اهداف شما را کمتر تحت فشار قرار می دهد و هنگامی که به آن هدف رسیدید ، می توانید به اهداف بزرگتر فکر کنید.

سالم خرید کنید

اگر در خانه غذای ناسالم دارید ، خارج شدن از مسیر آسان است. هنگام خرید مواد غذایی ، حتماً از قبل فهرستی بنویسید. هنگام نوشتن یک لیست ، به احتمال زیاد به موارد موجود در آن لیست پایبند خواهید بود و خریدهای ناگهانی نیز کمتر انجام می دهید. سعی کنید قبل از خرید نیز غذای سالم بخورید. اگر با معده خالی خرید می کنید ، ممکن است غذای ناسالم بیشتری از آنچه پیش بینی می کنید خریداری کنید.

همیشه می توانید راه اندازی مجدد کنید!

متداول است که هنگام شروع تمرینات تناسب اندام از واگن خارج شوید ، اما بازگشت به واگن مهمترین قسمت برای رسیدن به اهداف شما است. اگر یک یا دو بار به هم ریختید ، دوباره شروع کنید و همچنان خود را تشویق کنید. داشتن یک شریک پاسخگو در ابتدای کار کمک می کند ، بنابراین می توانید در مورد ورزش و تغذیه سالم با یکدیگر مشورت کنید. اگرچه ما در یک بیماری همه گیر هستیم ، اما هنوز هم می توان یک شریک تمرین داشت. سعی کنید از برنامه ها ، پیامک های گروهی و تماس های ویدئویی برای کار با یکدیگر استفاده کنید.

به دنبال تناسب اندام محلی برای 10 نفر در منطقه خود باشید

هنگامی که شروع به کار به عنوان یک مبتدی می کنید ، شروع عضویت در باشگاه می تواند مفید باشد. سعی کنید بدنسازی با قیمت مناسب و کلاس و تجهیزات خوب را جستجو کنید. پرداخت هزینه عضویت همچنین به شما انگیزه می دهد تا هرچه بیشتر به ارزش پول و تمرین خود برسید.

آیا برای حفظ تناسب اندام در سال جدید به کمک نیاز دارید؟ https://fitnessfor10.com/ را بررسی کنید تا ببینید آیا سالن بدنسازی در منطقه شما وجود دارد یا خیر!

دیدگاهتان را بنویسید