چگونه به طور طبیعی از شر سیاهرگ های زیر چشم خلاص شویم؟

رگ های زیر چشم بسیار نامناسب هستند. این اغلب توسط افرادی با پوست روشن‌تر تجربه می‌شود. از آنجایی که پوست اطراف چشم ها به طور طبیعی نازک تر از بقیه بدن است، سیاهرگ ها برجسته تر به نظر می رسند.

درمان های جراحی برای رگ های زیر چشم وجود دارد. با این حال، برخی از درمان ها بسیار خطرناک هستند. ممکن است به طور تصادفی به رگ های بزرگی که برای عملکرد مغز ضروری هستند آسیب وارد کنید. اگر نمی خواهید ریسک کنید، می توانید از درمان های طبیعی استفاده کنید.

کمپرس یخ و کمپرس سرد

رگ ها زمانی ظاهر می شوند که پوست متورم شود. برای کاهش تورم می توانید از کمپرس سرد استفاده کنید. این به کوچک شدن بافت متورم پوست کمک می کند.

تکه های یخ را در وسط یک دستمال قرار دهید. دستمال را روی تکه های یخ بپیچید تا یک کیسه یخ درست شود. کیسه یخ را روی نواحی آسیب دیده بمالید. کیسه یخ را حدود ۱۵ دقیقه بزنید تا تورم کاهش یابد.

مخلوط آب هویج و آب اسفناج

هویج حاوی ویتامین A است. این ویتامین به ترمیم بافت آسیب دیده پوست کمک می کند. همچنین به بهبود ضخامت درم کمک می کند و باعث می شود پوست شما کمتر شفاف به نظر برسد. این همچنین یکپارچگی مویرگ ها را بهبود می بخشد.

از طرف دیگر اسفناج سرشار از ویتامین K است. این ماده مغذی برای عادی سازی سلامت بافت پوست ضروری است. از تورم بافت جلوگیری می کند. این مواد مغذی به پنهان کردن رگ‌ها کمک می‌کنند.

سرکه سیب

این یکی از بهترین درمان ها برای رگ های واریسی است. همچنین باید برای رگهای عنکبوتی به خوبی کار کند. به کوچک شدن رگ ها و کاهش ظاهر آنها کمک می کند. یک قسمت سرکه سیب را با یک قسمت آب رقیق کنید. آن را به ناحیه آسیب دیده بمالید. قبل از اینکه آن را با آب سرد بشویید، حدود ۱۵ دقیقه آن را بگذارید.

کرم چشم

امروزه بسیاری از کرم های دور چشم حاوی موادی هستند که می توانند بافت پوست را بهبود بخشند و رگ های خونی و مویرگ ها را تقویت کنند. حتما از محصولی استفاده کنید که حاوی مواد طبیعی مانند Eyelis، CynergyTK و Nano Lipobelle HEQ10 باشد.

Eeliss یک ماده ویژه مملو از پپتیدهای طبیعی است. این پپتیدها به پوست کمک می کنند تا سلول های ضعیف پوست را دوباره پر کند. این کار عملکرد سلول را بهبود می بخشد. CynergyTK ضخامت پوست را بهبود می بخشد. این درم را با کراتین عملکردی تامین می کند. این یک نوع پروتئین پیچیده است که مسئول تولید کلاژن و الاستین است. این ماده همچنین می تواند بافت آسیب دیده درم را ترمیم کند. Nano Lipobelle HEQ10 یک آنتی اکسیدان است. این به جلوگیری از آسیب سلولی کمک می کند. آنچه این آنتی اکسیدان را از سایرین متمایز می کند ساختار مولکولی آن است. ساختار نانو مولکولی دارد که کوچکتر از سایرین است. می تواند به عمق پوست نفوذ کند تا از شر رادیکال های آزاد بیشتری خلاص شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر