چگونه در اولین قرار ملاقات بهترین ظاهر و احساس خود را داشته باشید


اولین قرار

سن، جنسیت یا سابقه آشنایی شما هر چه که باشد، اگر با خودمان صادق باشیم، همه ما می خواهیم عشق زندگی خود را در مقطعی پیدا کنیم. اگر اهل بازی دوستیابی هستید و برای اولین بار قرار ملاقات می گذارید، می خواهید بهترین ظاهر خود را برای این مناسبت داشته باشید. در حالی که زیبایی و اعتماد به نفس از درون سرچشمه می گیرد، لباسی که در این تاریخ می پوشید می تواند تأثیر زیادی بر عزت نفس شما داشته باشد. با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند در اولین قرار ملاقات احساس شگفت انگیزی داشته باشید.

لباس مناسب را انتخاب کنید

قابل درک است، شما می خواهید اولین تاثیر خوبی را در تاریخ خود ایجاد کنید. یکی از راه‌های انجام این کار، انتخاب لباس‌هایی است که اعتماد به نفس دارند. دانستن سایز بدن خود اولین جزء این است. به عنوان مثال، اگر سایز بزرگ هستید، گزینه‌های زیادی از froxx.co.uk وجود دارد که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید که شکل شما را تکمیل می‌کند. چه ساعت شنی باشید، چه سیب یا گلابی، دانستن این موضوع به شما اطمینان می دهد که لباس هایی را انتخاب می کنید که اندام شما را برجسته می کند و به شما اعتماد به نفس بیشتری می بخشد.

کفش راحت انتخاب کنید

هنگامی که لباسی را برای اولین قرار خود انتخاب کردید، باید به کفش هایی که می پوشید فکر کنید. اگرچه ممکن است بخواهید یک جفت کفش پاشنه بلند بپوشید تا اعتماد به نفس بیشتری به شما بدهد، اما نمی خواهید تمام شب با درد پاشنه پا کنار بیایید. همچنین، اگر یک لیوان شراب (یا سه لیوان!) بگیرید، نمی‌خواهید خطر افتادن روی پاشنه‌های خود را تهدید کنید! اطمینان حاصل کنید که کفش‌هایی را انتخاب کنید که راحتی و پشتیبانی را ارائه می‌دهند، در غیر این صورت ممکن است بیشتر روی درد پای خود تمرکز کنید تا سابقه خود!

روال مراقبت از پوست خود را دنبال کنید

وقتی اولین قرار نزدیک است، اکنون زمان آن است که پوست خود را شاداب کنید. اگر قبلاً این کار را نکرده اید، پیروی از یک روال مراقبت از پوست برای داشتن درخشندگی سالم ضروری است. استفاده از مرطوب کننده و فراموش کردن پاکسازی و استفاده از کانسیلر می تواند به زیبایی پوست شما کمک کند.

اپلیکیشن آرایش

اگر در اولین قرار ملاقات خود به یک رستوران شیک می روید، طبیعی است که احساس لوکس و شیک بودن کنید. بنابراین، استفاده از آرایش مناسب زیبایی طبیعی شما را افزایش می دهد و قدمی را در قدم شما می گذارد. اگر یک گروه دوست دختر دارید، چرا آنها را قبل از قرار ملاقاتتان دعوت نمی کنید؟ این نه تنها می تواند فرصت خوبی برای شایعات باشد، بلکه می توانند آرایش را نیز به دست بگیرند!

موهای خود را صاف کنید

علاوه بر آرایش، شما می خواهید موهای خود را مطابق با ظاهر خود حالت دهید. چه بخواهید آن را صاف کنید، فر کنید، حالت دهید، یا آن را به صورت دم اسبی بپوشید، حتما مدل مویی را انتخاب کنید که اعتماد به نفس شما را تقویت کند.

اگر برای مدتی از بازی دوستیابی خارج شده اید، رفتن به اولین قرار می تواند دلهره آور باشد. با این حال، هنگامی که نکات بالا را در نظر گرفتید، باید به شما کمک کنند تا در مورد آنچه در آینده خواهد آمد احساس اعتماد به نفس و هیجان بیشتری داشته باشید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر