چگونه موفقیت را تضمین کنیم … – زندگی من بدون مواد مخدر


موفقیت

سه سال پیش هر روز بیوگرافی افراد موفق را می خواندم.

به طور خلاصه، همه آنها از ابتدا فروتنانه بودند.

اما بزرگترین مشکل، در تلاش برای تعیین اینکه چه کسی در هر زمینه ای از زندگی موفق خواهد شد و چه کسی موفق نخواهد شد، ناتوانی در اندازه گیری اراده و جنگاوری افراد است.

افرادی با اراده سیری ناپذیر برای پیروزی، مقادیر تمام نشدنی اراده که آنها را به پیشرفت و غلبه بر موانع آشکاری که در مسیرشان بود برمی انگیزد، همیشه موفق بودند.

درست مانند آنها، موفقیت یا عدم موفقیت شما به تعداد مبارزاتی که دارید و قدرت اراده شما برای غلبه بر موانعی که در وجود آنها شک ندارید خلاصه می شود.

زمانی که من برای اولین بار تجارت خود را در اینترنت شروع کردم، محدودیتی برای تعداد شکست های من وجود نداشت و هنوز هم در این زمینه انجام می دهم.

قبل از اینکه کارم را تمام کنم بیش از یک سال و نیم از سردرگمی کامل، ناامیدی، شک به خود و هدر دادن هزاران دلار طول کشید.

به هیچ وجه همه چیز سرگرم کننده و بازی نبود… گاهی اوقات پر بود و لحظات خاصی بود که می خواستم توقف کنم و یک مکان راحت برای پنهان شدن پیدا کنم.

اما چیزی که باید بدانید این است که آن لحظات سخت تنها بخشی از سفر هستند و چیزی هستند که به عنوان یک فرد برای موفقیت باید باشید.

تقریباً هر قهرمان بزرگ در دنیای ورزش از آغازی فروتنانه آمده است و از سختی های باورنکردنی عبور کرده تا قهرمانی شود که جهان آنها را می شناسد.

تنها راه واقعی برای تضمین موفقیت این است که هرگز سیگار را ترک نکنید.

ست گودین کاملاً یک کارآفرین و بازاریاب است و یکی از چیزهایی که او به آن می شناسند صحبت هایش درباره “شکست تا زمانی که موفق شوید” است.

اگر شروع کنید به شکست به عنوان چیزی که ناگزیر اتفاق می‌افتد… و به جای اینکه وقتی اتفاق می‌افتد خودتان را شکست دهید، از آن درس بگیرید، استراتژی خود را بر اساس آن تنظیم کنید و سپس ادامه دهید… این به یک سوال تبدیل می‌شود که “چه زمانی” شکستن به جای “اگر”.

موفقیت شما تضمین شده است تا زمانی که خود را در بازی نگه دارید و از اشتباهات خود درس بگیرید.

بنابراین امروز، می‌خواهم لحظه‌ای وقت بگذارم و از شما بخواهم که به چشم‌انداز خود وفادار بمانید…به رویاهایتان ایمان داشته باشید…و بدانید که می‌توانید با مقدار مناسب پشتکار به هر چیزی که در ذهن خود دارید برسید.

این واقعیت که هنوز در حال خواندن این ایمیل هستید به این معنی است که در مورد تجارت و آینده خود جدی هستید و مایلید زمان و انرژی خود را برای ایجاد چشم اندازی که برای خود دارید سرمایه گذاری کنید.

اکنون فقط این است که به خودتان ایمان داشته باشید و بیرون بروید و آن را محقق کنید.

اگر هنوز در حال خواندن این مطلب هستید، یک چیز را بدانید: من به شما ایمان دارم.

هر آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد، هر شکستی که داشته اید، هر اشتباهی که ممکن است مرتکب شده باشید، من به شما ایمان دارم و از تجربه می دانم که اگر به رویاهای خود وفادار بمانید، اتفاقات شگفت انگیزی رخ خواهد داد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر