چگونه می توان از بیماری های قلبی در موم جلوگیری کرد


استراتژی تلاش برای جلوگیری از ابتلا به بیماری های قلبی در دوران کودکی به عنوان رادیکال توصیف شده است ، اما آیا این مفهوم واقعاً اینقدر رادیکال است؟ آنچه واقعاً رادیکال خواهد بود این است که این مفهوم را بپذیریم و در واقع در مورد همه گیری قاتل شماره 1 ما کاری انجام دهیم. “جایگزین این است که به طور نامحدود به راهبردهای دیرهنگام و ناقص م ،ثر ، با هزینه های شناخته شده خود ، برای تشخیص و درمان عوامل خطر از قبل تعیین شده” مانند سطوح بالای کلسترول که ممکن است باعث پیشرفت بیماری در تمام زندگی آنها شود ، ادامه دهیم. همانطور که در ویدیوی خود بحث کردم بیماری قلبی ممکن است در Womb شروع شود، “عدم تشخیص و درمان عوامل خطر در جوانان ممکن است فرصتی را برای جلوگیری از پیامدهای طولانی مدت از دست بدهد [heart] بیماری ، “علت اصلی ناتوانی و مرگ در ایالات متحده برای مردان و زنان است.

ما می توانیم از 90 درصد حملات قلبی جلوگیری کنیم. چنین ادعایی 50 سال پیش ظالمانه به نظر می رسید ، اما اکنون می دانیم که توقف این اپیدمی قابل دستیابی است. به دو طریق می توانیم این کار را انجام دهیم. اولین رویکرد پزشکی بالینی است ، که در آن پزشکان کودکان در معرض خطر را شناسایی می کنند و به شدت از تغییر شیوه زندگی یا استفاده از آنها حمایت می کنند. با این حال، “[t]مدل او ، در بهترین حالت ، فقط در مورد چند نفر قابل استفاده است ، زیرا تلاش پزشک محدود است-ما 15 دقیقه به پزشک مراجعه کرده ایم-“مراقبت های پیشگیرانه بازپرداخت نمی شود و مداخلات مربوط به افراد اغلب به دلیل عدم حمایت آنها بی اثر است. با فرهنگ اطراف. ” برای توقف کامل روند بیماری ، فرد مجبور است از رژیم غذایی تقریباً گیاهی استفاده کند ، چیزی که از ترس “دلسرد کردن” مردم به طور رسمی توصیه نشده است. اما وظیفه ما به عنوان پزشک این است که حقیقت را بگوییم و اجازه دهیم مردم تصمیم بگیرند.

به همین دلیل ، برای جلوگیری از تصلب شرایین ، ما نیاز به تغییرات گسترده اجتماعی و فرهنگی داریم که کل جمعیت را فرا گیرد. این شواهد باعث توجیه جنبش اجتماعی واقعی می شود که سرانجام به طور رسمی توسط قدرتها حمایت خواهد شد. “هدف از بین بردن 90 از [coronary heart disease] امکان پذیر است “، اما” تغییرات فرهنگی و اجتماعی لازم برای دستیابی به این هدف آسان نخواهد بود و به زودی رخ نخواهد داد ، اما زمان شروع آن فرا رسیده است “.

بنابراین ، ممکن است جدیدترین دستورالعمل های تأیید شده توسط آکادمی اطفال برای غربالگری کلسترول همه کودکان ، از حدود نه سالگی ، در واقع بسیار محافظه کارانه باشد. شروع از دو سالگی چطور؟ این زمانی است که “والدین عموماً درمورد معاینات کودکان خوب مشغول و هوشیار هستند و فرصتهای بیشتری برای آموزش ارائه دهندگان والدین در مورد اهمیت رژیم غذایی ، ورزش و شیوه زندگی سالم وجود دارد” ، نه تنها برای فرزندان خود بلکه برای خود آنها نیز ، زیرا تصلب شرایین می تواند حتی قبل از تولد شروع شود و بستگی به غذای مادران ما دارد.

تشکیل رگه های چربی در شریان های جنینی انسان رخ می دهد و با افزایش کلسترول مادر باردار بسیار بدتر می شود. در یک مطالعه ، شریان ها از سقط خود به خود و نوزادان نارس بدست آمدند که در عرض 12 ساعت پس از تولد در پایان سه ماهه دوم فوت کردند. آنها عروق جنین مادران با سطح کلسترول طبیعی و مادران باردار با کلسترول بالا را بررسی کردند و عروق جنین مادران با کلسترول بالا دارای ضایعات قابل توجهی بود.

این امر نه تنها نشان می دهد که بیماری قلبی ممکن است خیلی زودتر از آنچه قبلاً تصور می کردیم شروع شود ، بلکه به میزان کلسترول مادر نیز بستگی دارد. بنابراین ، تصلب شرائین نه تنها به عنوان یک بیماری تغذیه ای در دوران کودکی ، بلکه به عنوان یک بیماری تغذیه ای در دوران بارداری نیز شروع می شود.


و من فکر کردم ویدیوی من بیماری قلبی در دوران کودکی شروع می شود شوکه کننده بود! درست مثل آن هرگز برای شروع سالمتر غذا خوردن دیر نکنید، بدیهی است که هرگز نیز زود نیست.

اطلاعات بیشتر در مورد بارداری های سالم در:

برخی از فیلم های من در مورد تربیت فرزندان سالم عبارتند از:

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده و سالانه من را مشاهده کنید:دیدگاهتان را بنویسید