چگونه می توان هورمون چربی سوز FIAF را تقویت کرد


اگرچه افزایش اخیر در دسترس بودن غذاهای ناخواسته و کاهش “در فعالیت بدنی با انگیزه سازمانی” باعث ایجاد محیطی مجاز برای چاقی شده است ، چندین عامل دیگر ممکن است در این امر دخیل باشند. به عنوان مثال ، ما می دانیم که استفاده از آنتی بیوتیک ها با چاقی ارتباط دارد ، بنابراین فلور روده ما ممکن است نقش داشته باشد. من در ویدیوی خود در مورد این موضوع بحث می کنم آیا چاقی عفونی است؟به

اخیراً گونه های باکتریایی خاصی شناسایی شده است. به نظر می رسد هشت گونه در برابر افزایش وزن محافظ هستند و همه آنها تولید کننده اسید چرب زنجیره ای کوتاه به نام بوتیرات هستند.

در اوایل ، ما فکر می کردیم ممکن است برخی از باکتری های روده بتوانند کالری بیشتری از آنچه می خوریم استخراج کنند ، اما رابطه بین فلور روده و چاقی پیچیده تر است ، همانطور که در ویدیوی من در 0:49 مشاهده می کنید. به فلور روده ما ممکن است بر چگونگی متابولیسم چربی تأثیر بگذارد ، به عنوان مثال ، از طریق هورمون FIAF-عامل چربی ناشتا.

در حالی که روزه می گیریم ، بدن ما باید ذخیره چربی را متوقف کند و در عوض شروع به سوزاندن آن کند. FIAF یکی از هورمون هایی است که به بدن ما این کار را نشان می دهد ، که می تواند برای افراد چاق مفید باشد و ممکن است یکی از راه هایی باشد که فلور روده ما وزن ما را کنترل می کند. برخی از باکتری ها این هورمون را سرکوب می کنند و در نتیجه ذخیره چربی را افزایش می دهند. در مقابل ، هنگامی که فیبر را به باکتری های فیبرخوار خود تغذیه می کنیم ، آنهایی که اسیدهای چرب زنجیره کوتاه مانند بوتیرات ترشح می کنند ، قادرند این هورمون را در تمام رده های سلولی انسان تا کنون آزمایش شده تنظیم کنند.

“در حال حاضر ، هنگامی که یک فرد موفق به کاهش وزن نمی شود … تنها گزینه دیگر جراحی است” ، اما “[a]مکانیسم های میکروبیوتا [gut flora’s] نقش در تنظیم وزن روشن شده است ، می توان پیوند محتویات روده را از یک فرد لاغر به یک فرد چاق متصور شد. ” چنین پیوندهای مدفوع ممکن است از “زیبایی دافعه” رنج ببرند. به نظر می رسد راه های ساده تری برای اشتراک گذاری وجود داشته باشد.

ما می دانیم که افرادی که با هم زندگی می کنند شباهت بیشتری در باکتری های روده نسبت به افرادی که از هم جدا زندگی می کنند ، دارند. این می تواند به این دلیل باشد که هم ساکنان ناخواسته باکتری ها را به عقب و جلو مبادله می کنند ، یا احتمالاً به این دلیل که رژیم های مشابهی را در یک خانه زندگی می کنند. نمیدونستیم … تا حالا عادت کردن اعضای خانواده نه تنها باکتری ها را با یکدیگر به اشتراک می گذارند بلکه آنها با سگ های خود نیز که احتمالاً رژیم متفاوتی از آنها دارند ، استفاده می کنند. ممکن است به نمودارها در ساعت 2:22 در ویدیوی من علاقه مند باشید.

در واقع ، “پیشنهاد شده است[ed] خانه ها دارای اثر انگشت میکروبی متمایزی هستند که توسط ساکنان آنها قابل پیش بینی است. ” همانطور که در ویدئوی من در 2:35 نشان داده شده است ، فقط با دستگیره دستگیره در می توانید تشخیص دهید که کدام خانواده در کدام خانه زندگی می کنند. و وقتی خانواده ای به خانه جدیدی نقل مکان می کند ، “جامعه میکروبی در خانه جدید به سرعت همگرا می شود” یا به سمت خانه قدیمی تغییر مکان می دهد ، “این نشان دهنده استعمار سریع توسط میکروبیوتای خانواده است.” شواهد تجربی نشان می دهد افرادی که در خانواده افراد لاغر بزرگ شده اند ممکن است در برابر چاقی محافظت شوند – بدون پیوند مدفوع لازم است. (در واقع ، افراد ممکن است باکتری های روده را با دیگران به اشتراک بگذارند آشپزخانه به جای آن مدفوع.)

علاوه بر این ، همانطور که می دانیم ، افرادی که با هم زندگی می کنند بیشتر از کسانی که جدا از هم زندگی می کنند باکتری دارند ، اما هنگامی که یک سگ به مخلوط اضافه می شود ، باکتری افراد حتی بیشتر نزدیک می شود ، همانطور که در ویدئوی من در 3:11 مشاهده می کنید. سگ ها می توانند مانند پلی برای عبور و مرور باکتری ها بین افراد عمل کنند. جالب اینجاست که به نظر می رسد داشتن گربه ها تأثیر مشابهی ندارد. شاید گربه ها به اندازه سگها تمایل به نوشیدن آب از توالت ندارند؟

قرار گرفتن در معرض باکتری های حیوان خانگی در واقع می تواند مفید باشد. این بسیار جالب است که در نظر بگیریم کسانی که با آنها زندگی می کنیم ، از جمله حیوانات همراه ، ممکن است با تأثیرگذاری بر گروه های همزیستی میکروبی خواص فیزیولوژیکی ما را تغییر دهند. [or bacteria] که ما در و روی زیستگاههای مختلف بدن خود پناه می گیریم. ” شاید به همین دلیل باشد که “[r]مطالعات ecent ارتباط زودهنگام با حیوانات خانگی را با کاهش شیوع آلرژی ، شرایط تنفسی و سایر اختلالات ایمنی مرتبط می داند. ” در ویدئوی من آیا گربه ها یا سگ ها بیشتر از سلامت کودکان محافظت می کنند؟، من در مورد مطالعاتی صحبت می کنم که در آن قرار گرفتن در معرض سگ در اوایل زندگی ممکن است عفونت های تنفسی ، به ویژه عفونت گوش را کاهش دهد. کودکان دارای سگ “به طور قابل توجهی سالم تر بودند” ، اما ما نمی دانیم چرا. در واقع ، ما مکانیسم آن را نمی دانستیم ، شاید در حال حاضر – اولین مطالعه با محافظت از بیماری های تنفسی از طریق تماس حیوانات خانگی با تفاوت در باکتری های روده همراه بود. هیچ یک از نوزادان مورد مطالعه در خانه هایی که حیوانات خانگی داشتند در دو سال اول زندگی دچار برونشیت خس خس سینه نشدند ، در حالی که 15 درصد از نوزادان محروم از حیوان خانگی مبتلا بودند. و هنگام مقایسه نمونه های مدفوع ، این امر با تفاوت در باکتری های روده بسته به حضور حیوانات خانگی در خانه ارتباط دارد.

یک مطالعه مشهور روی 12000 نفر انجام شد که نشان داد “احتمال چاق شدن افراد 57٪ افزایش می یابد … اگر دوستی داشت که چاق شده بود” ، نشان می دهد روابط اجتماعی تأثیر زیادی دارد. با این حال ، با توجه به شواهدی که نقش باکتری های روده را در چاقی نشان می دهد ، این “این احتمال را افزایش می دهد که هوس و چاقی مرتبط فقط ممکن است از نظر اجتماعی مسری ” – یعنی ، به عنوان مثال ، همه شما با هم بیرون می روید و غذای چاق کننده مشابه خود را می خورید -” اما واقعاً عفونی ، مانند سرماخوردگی “.


همچنین ممکن است ویروس ها در چاقی نقش داشته باشند. چگونه؟ دیدن عفونی بودن: آدنوویروس 36 و چاقی دوران کودکیبه یک ویروس مرغ چاق کننده ممکن است ارتباط بین مصرف طیور و افزایش وزن را توضیح دهد و همچنین ممکن است به آن علاقه مند باشید مرغ بزرگ: مرغ و چاقیبه

سوال مهم: آیا می توان با رژیم غذایی چاقی موربید را معکوس کرد؟ در ویدئوی من پیدا کنید ، و همچنین ببینید روغن نارگیل و چربی شکمبه

برای اطلاعات بیشتر در مورد دنیای شگفت انگیز داخلی در روده ما ، به:

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را تماشا کنید:دیدگاهتان را بنویسید