چگونه یک ماساژ پایان خوش داشته باشیم؟ » سبک زندگی سالم


یکی از راه های انجام یک ماساژ پایان خوش این است که آن را از یک ماساژور حرفه ای دریافت کنید. چند ماساژور خوب می توانند کارهای دستی عالی انجام دهند و می توانید از آنها یک ماساژ پایان خوش دریافت کنید. فقط دقت کنید که ماساژور از اقوام نباشد.

ماساژ پایان خوش نوعی ارگاسم است که در پایان ماساژ رخ می دهد. در ایالات متحده این نوع ماساژ غیرقانونی است اما در کشورهای دیگر قانونی است.

اگر به این فکر می کنید که چگونه یک ماساژ پایان خوش داشته باشید، بخوانید. در اینجا چند نکته وجود دارد که می تواند به شما کمک کند از جلسه بعدی خود بیشترین بهره را ببرید.

ماساژ پایان خوش چیست؟

شاید نام معروف «ماساژ پایان خوش» را شنیده باشید، اما دقیقاً چیست؟

این سبک شرقی از ماساژ بر رهایی ذهن و بدن تمرکز دارد. حرکات ماساژ درمانی سنتی و تحریک جنسی را برای ایجاد لذت نهایی ترکیب می کند.

هدف از ماساژ ایجاد آرامش عمیق است. دستان یک ماساژور ماهر در سراسر بدن شما می رقصند و فرصت کمی برای ایجاد تنش یا فکر کردن به هر چیزی در اختیار شما قرار می دهند. در عوض، ذهن احساسات را دنبال می کند و بر نفس تمرکز می کند.

همچنین بخوانید : چگونه تمام بدن را ماساژ دهیم؟

فواید یک ماساژ با پایان خوش

در حالی که یک ماساژ پایان خوش فواید بسیاری برای سلامتی دارد، بارزترین آنها کاهش فشار خون و درمان فشار خون بالا است.

صرف نظر از سن شما، یک ماساژ پایان خوش راهی عالی برای آرامش پس از یک روز کاری پر استرس است.

ماساژ پایان شاد برای زوج هایی که خواهان استراحتی رمانتیک هستند بسیار مناسب است. یک ماساژ پایان خوش به زوج ها کمک می کند تا آرامش داشته باشند و رابطه را بازسازی کنند.

بنابراین، چه در حال برنامه ریزی یک قرار یا یک جشن خاص باشید، یک ماساژ پایان خوش راهی زیبا برای جشن گرفتن یک داستان عاشقانه است.

همچنین بخوانید: ۵ مزیت محبوب ماساژ بافت عمیق

چگونه یک ماساژ پایان خوش سفارش می دهید؟

هنگامی که یک ماساژ با پایان خوش را سفارش می دهید، انتظارات خود را به وضوح بیان کنید. شاید گفتن “من یک پایان خوش می خواهم!” اگر برای اولین بار مشتری هستید، همیشه باید توجه داشته باشید که این نوع ماساژ بسیار گران است. در حالی که ماساژور هرگز نباید مجبور شود که پایان خوشی برای شما به ارمغان بیاورد، اگر از آنها بخواهید ممکن است موافقت کنند.

ماساژورهای دیگر به سادگی به شما ماساژ مورد نظر را می دهند. اگر مطمئن نیستید، با یک راهنمای رابطه جنسی مشورت کنید تا یاد بگیرید چگونه یک ماساژ پایان خوش را سفارش دهید.

مهمترین نکته برای سفارش ماساژ پایان خوش این است که به مرد خود آنچه می خواهد بدهید. او احساس رضایت بیشتری می کند و شما تجربه صمیمی تری خواهید داشت. از چک کردن هراس نداشته باشید تا مطمئن شوید چیزی کار می کند. اگر او چیزی نگوید، نباید احساس خجالت یا نگرانی کنید.

چگونه یک ماساژ پایان خوش داشته باشیم؟

داشتن پسری که عاشق ماساژ است می تواند یکی از رضایت بخش ترین کارهایی باشد که یک زن می تواند برای همسرش انجام دهد. یک ماساژ پایان خوش می تواند به مردان و زنان کمک کند تا هوس های خود را برآورده کنند.

چه در یک رابطه متعهدانه هستید یا فقط می خواهید خانم خود را خوشحال کنید، یک ماساژ پایان خوش می تواند راهی عالی برای تحت تاثیر قرار دادن او باشد.

در اینجا چند مرحله وجود دارد که می توانید برای ماساژ دادن به مرد خود دنبال کنید.

  • اول از همه، باید از مرد خود بپرسید که او چه می خواهد. این به شما کمک می کند تا بفهمید او چه چیزی را بیشتر دوست دارد و می توانید از او بپرسید که به نظر او چه احساسی خوبی دارد.
  • پس از انتخاب نوع ماساژ، مطمئن شوید که مشتری احساس راحتی و آرامش می کند.
  • همچنین می توانید از مشتری خود بخواهید که به پشت یا جلو بغلتد.
  • همچنین می توانید یک حوله دستی به آنها بدهید تا خودشان را پاک کنند.
  • قدم بعدی در ارائه یک ماساژ پایان خوش، انتخاب محل ماساژ است.

ماساژ پایان خوش برای زوج ها

ماساژ پایان شاد برای زوج هایی که به دنبال تجربه ای عالی هستند عالی است. در مقابل، مردان در روابط متعهدانه می توانند با دنبال کردن خیالات خود با شریک زندگی، از تجربیات خود نهایت استفاده را ببرند.

همچنین به مردانی در ازدواج و روابط متعهدانه که خواهان نوازش بیشتر هستند کمک می کند.

همچنین بخوانید: ماساژ نورو چیست؟

هر چند وقت یک بار باید یک ماساژ پایان خوش داشته باشید؟

ماساژ پایان خوش شامل لمس حسی به بدن است. برای به دست آوردن بهترین نتیجه از یک ماساژ پایان خوش، در مورد آنچه که از جلسه می خواهید با ماساژور خود صحبت کنید.

توصیف لذت و رضایتی که وقتی ماساژور شما بتواند تمام خواسته های شما را برآورده کند، دشوار است.

همچنین ارزش در نظر گرفتن قیمت را دارد. یک ماساژ پایان خوش معمولاً گرانتر از یک ماساژ معمولی است، اما ارزش آن را دارد. با این حال، ممکن است بخواهید چند دلار اضافی برای تجمل خرج کنید.

نکات اضافی برای یک ماساژ پایان خوش

اگر می خواهید جلسه ماساژ خود را عاشقانه کنید، می توانید از شمع های معطر و ملحفه های تمیز استفاده کنید. حتما حوله دستی به همراه داشته باشید و از قبل در خشک کن قرار دهید.

اگر مطمئن نیستید که در طول ماساژ چه کاری انجام دهید، از شمع های ماساژ استفاده کنید. می توان آن را معطر کرد و با روغن مناسب استفاده کرد.

همچنین بخوانید : چگونه ماساژ گردن انجام دهیم؟

در طول یک ماساژ پایان خوش از چه چیزهایی باید اجتناب کرد؟

ماساژ پایان خوش در برخی از ایالت ها، از جمله لاس وگاس، غیرقانونی است، اما چند محدودیت وجود دارد. اکثر ایالت ها هیچ قانونی علیه آنها ندارند، اگرچه لاس وگاس یکی از آنهاست. با این حال، بسیاری از زنان نمی خواهند یک غریبه به مرد آنها دست بزند.

علاوه بر این، ماساژ به هیجانی که می خواهید کمک می کند. اما، البته، ماساژ در میانه روز این کار را انجام نمی دهد، بنابراین بهتر است به یک پایان خوش معمولی پایبند باشید.

کلید یک ماساژ خوب این است که اجازه دهید مرد به آنچه می خواهد برسد. اگر مرد شما تمایلی به گفتن آنچه می خواهد به شما ندارد، حتما از او بپرسید و سعی کنید با درخواست های شما احساس راحتی کند.

می توانید از او بپرسید که چه احساسی دارد و تشویقش کنید که به شما بگوید. اگر در حین ماساژ کاری را به درستی انجام می دهید، باید یک صحبت تند داشته باشید!

کلمات اخر

کلید یک ماساژ خوب این است که به مرد خود آنچه می خواهد بدهید. این به این معنی است که سؤال بپرسید و به نیازهای مرد خود پاسخ دهید. ممکن است در ابتدا عجیب به نظر برسد، اما اگر از او بپرسید که چه چیزی را دوست دارد و چه چیزی را دوست ندارد، با شما بازتر خواهد بود.

شما همچنین باید آن را بررسی کنید تا ببینید آیا چیزی درست است یا خیر. یک نکته خوب این است که از او بپرسید که آیا می خواهد در طول ماساژ در مورد چیزهای کثیف صحبت کند. این کمک می کند مطمئن شوید که آنچه را که به دنبالش است را به مرد خود می دهید و او را خوشحال می کنید.

یک ماساژ خوب باید برای شما و پایتان راحت باشد. کاری نکنید که مردتان احساس ناراحتی کند. اجازه دهید او تصمیم بگیرد که چگونه می خواهید با آن برخورد کند. یک ماساژ خوب باید برای هر دوی شما آرامش بخش باشد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر