کارهای خوشمزه غذایی که بچه ها باید در تعطیلات و پس از آن انجام دهند


این هفته دو اطلاعیه در مورد درسهای غذایی برای بچه ها دریافت کردم. اینها معمولاً آموزشی هستند (به نظر من بیشتر پرمشغله و تئوریک تر از آنچه لازم است) ، اما به راحتی با انجام کارهای سرگرم کننده در خانه سازگار می شوند.

از پروژه حیاط مدرسه خوراکی: آموزش خوراکی برای خانه. این شامل آشپزی با برنامه درسی کنجکاوی برای بچه های پایه های ششم تا نهم اما این وب سایت ایده های زیادی دارد ، برخی از آنها از همکاران جمع آوری شده است. به عنوان مثال ، در کتابخانه منابع ، من یک درس مفید در مورد چگونگی چرخاندن غذا پیدا کردم – فقط کاری که باید در یک روز برفی انجام داد.

از گروه مواد غذایی: دسته عظیمی از درسهای غذایی برای بچه های کوچکتر ، مهد کودک تا کلاس پنجم. Food Corps اینها را می گوید

دروس شامل فعالیتهای تجربی عملی برای درگیر کردن کودکان در یادگیری غذای سالم است. این مجموعه از 96 درس برای کلاسهای K-5 است و از طریق این پیشرفت یادگیری بر اساس کلاس ، فصل و موضوع سازماندهی می شود … هر درس با ورودی اعضای سرویس FoodCorps ، شرکای جامعه و متخصصان منابع تدوین شده و ارزیابی و به روز شده است توصیه های جامعه آموزش دهندگان غذا را منعکس می کند. این مجموعه از درسها به منظور راهنمایی مربیان غذا و باغ برای جرقه پرسش و عشق به غذای سالم است و باید متناسب با نیازها ، هویت و فرهنگ جامعه ای که به آنها آموزش داده می شود ، تنظیم شود.

راه اندازی سطل کرم برای سرگرم نگه داشتن بچه های شما در قرنطینه ممکن است سرگرم کننده باشد.

و اگر فرزندان شما می توانند به مدرسه بازگردند ، از مدرسه بخواهید از جعبه ابزار مدرسه سالم استفاده کند.

  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید