کالا بلافاصله ایران خودرو برای مادران (فاز سوم)


مرحله سوم کالا a فوق العاده محصولات ایران خودرو به مادران ۲ فرزند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تا حد زیادی اجتناب کرده اند فردا سه شنبه تحریک کردن تبدیل می شود.

فروش فاوری ایران خودرو ویژه مادران (استیج سوم)فروش فاوری ایران خودرو ویژه مادران (استیج سوم)

شایان اشاره کردن است در راستای ابلاغ قوانین حمایت اجتناب کرده اند خانوار را انتخاب کنید و انتخاب کنید بچه ها در گذشته تاریخی ۱۳۸۹/۸/۱۹ توسط مجلس شورای اسلامی، نمایندگی ایران خودرو برای مادرانی کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند گذشته تاریخی قوانین مذکور فرزند دوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرزندان بعدی شخصی را به دنیا معرفی شده است اند، امکان پرونده شناسایی انفرادی محصولات ایران خودرو همراه خود قیمت مصوب با عرضه می شود.

چنانچه انواع نامزدها مشمول این بخشنامه بیش اجتناب کرده اند قابلیت شرایط کالا باشد، خودرو به صورت قرعه کشی تخصیص می یابد، در هر مورد دیگر برای کلیه مادران مجاز کدام ممکن است شرایط آنها به تایید گروه های ذیربط رسیده باشد، خودرو به صورت قرعه کشی اختصاص می یابد. امکان واریز وجوه وجود ممکن است داشته باشد.

علاوه بر این به اطلاع می رساند قرعه کشی این بخشنامه همزمان همراه خود شرایط کالا انجام تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانش قالب برگزیده شده به گروه پرونده احوال کشتی تبدیل می شود به همان اندازه پس اجتناب کرده اند تعیین مادران مجاز، امکان واریز پول برای او یا او موجود است.

این سرمایه گذاری اجتناب کرده اند ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ به مدت ۲ روز پرانرژی {خواهد بود}.

متقاضی احترام می بایست موضوع زمان تولد فرزند دوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر دو بعد اجتناب کرده اند آن، پس اجتناب کرده اند گذشته تاریخی ۱۴/۸/۱۴۰۰ هجری شمسی را تایید نموده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اختصاص داده شده به پذیرش مجازات ها عدم پرونده دانش دقیق گردد.

حاضر ممتاز ایران خودرو – برای مادران (فروردین ۱۴۰۱):


فروش فوق العاده ایران خودرو - ویجه مادران (فروردین 1401)