کتاب جدید من چگونه نباید بمیرم برای پیش سفارش در دسترس است!


به سختی می توان بیان کرد که چقدر هیجان زده هستم چگونه نمی میرند به زودی بیرون می آید! همین حالا آن را در ساعت پیش سفارش دهید http://www.NutritionFacts.org/book (تمام عواید من صرف کارکرد این سایت می شود).

وقتی شروع به نوشتن این کتاب کردم ، آن را به عنوان یک بستر دیگر در نظر گرفتم که از طریق آن می توانم همان کار تغذیه ای را که در اینجا در NutritionFacts.org وجود دارد به اشتراک بگذارم. اکنون ، بیش از یک سال بعد ، چگونه نمی میرند خیلی بیشتر تبدیل شده است این در واقع دو کتاب در یک کتاب است.

قسمت 1: چرا

بخش 1 مجموعه ای از هیجان انگیزترین تحقیقات تغذیه ای است که در قرن گذشته منتشر شده است.

من بیش از 1000 فیلم برای NutritionFacts.org ضبط کرده ام ، که هر کدام تصاویری از برخی از جالب ترین علوم پیشرفته را ارائه می دهد. دلیل ایجاد ارائه های سالانه در بازبینی سالانه این است که نکات برجسته سال را به شکل منسجم تری ترکیب کنم. این کتاب به من این امکان را داده است که ده ها سال اکتشافات پیشگامانه را در یک جا جمع بندی کنم. این شبیه کار زندگی من است (تا اینجا!) در حدود 600 صفحه تقطیر شده است.

بنابراین از یک طرف ، چگونه نمی میرند می توان آن را یک کتاب مرجع با بیش از 100 صفحه مرجع در نظر گرفت ، که همه متقاعد کننده ترین شواهد را در یک مکان جمع آوری کرده است ، از جمله مواردی که هنوز در سایت موجود نیست. در سرتاسر داستانهای صبورانه و حکایات شخصی و تا حد امکان طنز بافته شده است. اما این فقط بخش 1 است. کتاب به موارد بسیار دیگری تبدیل شد.

قسمت 2: چگونه

قسمت 2 مورد علاقه همه خواهد بود. با بخش هایی مانند “دکتر گرگر چه می خورد؟” من عمیقا در مورد چگونگی ترجمه کوهستان شواهد موجود به رژیم غذایی روزانه خود صحبت می کنم. حتی برای افرادی که هزاران ویدئوی من را دیده اند ، س questionsالاتی باقی می ماند ، مانند بهترین غذاهایی که باید در رژیم غذایی آنها گنجانده شود ، و همچنین میزان و تعداد دفعات خوردن آنها چیست؟

من دو ابزار ساده برای قسمت 2 کتاب ایجاد کردم. اولین مورد یک سیستم چراغ راهنمایی است که به سرعت غذاهای چراغ سبز ، زرد و قرمز را شناسایی می کند و هر گروه چه نقشی در رژیم غذایی مطلوب ایفا می کند. مورد دوم فهرست روزانه من Daily Dozen از همه چیزهایی است که سعی می کنم در هر روز جا دهم – چند سبزی بخورم ، چقدر زردچوبه بپاشم ، کدام مکمل ها را مصرف کنم ، چقدر ورزش کنم و غیره. برای اکثر این سوالات پاسخهای روشنی در متون علمی وجود ندارد ، بنابراین من در توصیف جزئیات وب سایت مردد هستم. اما در کتاب ، من نظر حرفه ای خود را بر اساس بهترین شواهد موجود (اما هنوز ناقص) ارائه می دهم ، در مورد اینکه چگونه می توان به بهترین وجه خود و خانواده خود را برای سلامتی و طول عمر مطلوب تغذیه کرد. این چیزی است که من برای انجام آن بسیار تردید می کنم و بسیار مشتاق هستم که این پلتفرم جدید را برای انجام آن داشته باشم. امیدوارم در نظر بگیرید پیش سفارش چگونه نمی میرند اکنون!

چرا پیش سفارش دهید؟

این کتاب در 8 دسامبر 2015 ، به مناسبت تعطیلات و شروع سال نو در خرده فروشان عمده در دسترس خواهد بود. من ناشر بزرگی دارم ، Flatiron (قسمتی از Macmillan) ، که تمام تلاش خود را برای رزرو من در تمام رسانه های بزرگ انجام خواهد داد ، اما موفقیت آنها تا حدی به این بستگی دارد که آیا من می توانم در این زمینه فعالیت کنم یا خیر. نیویورک تایمز لیست پرفروش ها. فهرست بندی بستگی به فروش هفتگی خرده فروشی در مقایسه با فروش سایر کتابهای هم رده دارد. بدیهی است که قرار گرفتن در لیست “توصیه/نحوه انجام” با جلد سخت ، به ویژه در آن زمان از سال ، دشوار است ، اما همه فروش های پیش خرید از این به بعد تا تاریخ راه اندازی ، برای فروش در همان هفته اول محاسبه می شود. بنابراین اگر کتاب بتواند پیش سفارشات کافی را ایجاد کند ، آن وقت اوج فروش در همان روز اول ممکن است من را سرآمد کند.

من یک پنی از کتاب دریافت نمی کنم. من در قرارداد قید کردم که همه پولی که من معمولاً از پیش پرداخت و فروش و حق امتیاز دریافت می کنم ، مستقیماً به خیریه غیرانتفاعی 501c3 می رسد که NutritionFacts.org را زنده نگه می دارد (و از آن هیچ غرامت دریافت نمی کنم – به جز همه من از کمک به همه گیج می شوم! :). هرچه کتاب فروش بیشتری داشته باشد ، نه تنها حمایت بیشتری از NutritionFacts.org می شود ، بلکه ممکن است فرصت بیشتری برای من فراهم شود تا این پیام عقل رژیم غذایی را به جهان منتقل کنم. آیا اگر بتوانم در یکی از برنامه های بزرگ صبح شرکت کنم یا PBS ویژه خودم را بگیرم ، شگفت انگیز نخواهد بود؟ با کمک شما می توانیم به میلیون ها نفر دیگر برسیم. بنابراین لطفاً نسخه ای را برای خود پیش خرید کنید و هر چند نسخه ای که فکر می کنید ممکن است بتوانید به دوستان و خانواده خود هدیه دهید تا آنها را در مسیر صحیح سال جدید (و بقیه عمر طولانی سالم آنها!) قرار دهید. و اگر در رسانه های اجتماعی فعال هستید ، لطفاً با هدایت افراد به صفحه پیش سفارش ، به من کمک کنید تا این کلمه را به زبان بیاورم. من از هشتگ #HowNotToDie استفاده می کنم

و شما می توانید برنده برخی از جوایز بزرگ! برای تشویق پیش سفارشات ، ما راه اندازی می کنیم چگونه نمی میرند مسابقه ای که در آن می توانید یکی از ده ها جایزه ، مانند کتابهای امضا شده ، دی وی دی و آهنرباهای یخچال Daily Dozen را از آن خود کنید. برای اطلاع از نحوه ورود و برنده شدن به http://www.NutritionFacts.org/book بروید.

راهی طولانی برای بیرون آوردن این کتاب بود. در ابتدا ، من فکر می کردم که آن را به عنوان راهی برای تبدیل آثار قبلی خود به فرم کتاب برای رسیدن به مخاطبان جدید تصور می کردم. اما با شروع به ریختن روحم در آن و ارائه مطالب بسیار جدید ، بیشتر و بیشتر هیجان زده شدم. این کتاب به جای مرور تازه ترین علوم ، سرانجام به من این فرصت را داد تا همه توصیه های شخصی خود را بر اساس شواهد فراوان موجود بیان کنم. اکنون که در آستانه انتشار است ، فقط از هیجان می لرزم که همه آن را بخوانند.

امیدوارم شما هم به اندازه من آن را دوست داشته باشید!

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را در سال مرور کنید ریشه کن کردن علل اصلی مرگ، بیشتر از یک سیب در روز، از جدول تا قادر، و غذا به عنوان داروبهدیدگاهتان را بنویسید