کمبود نیروی کار منجر به افزایش ۴۰ درصدی سفارش ربات ها شد


بر اساس آمارهای جدید، به دلیل کمبود نیروی کار در آمریکا در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲، دستور کار …

یشمبود نیروی کار باعث افزایش 40 درصدی سفارش ربات شدیشمبود نیروی کار باعث افزایش 40 درصدی سفارش ربات شد

بر اساس آمار جدید، در شرایط کمبود نیروی کار در ایالات متحده در سه ماه اول سال ۲۰۲۲، سفارشات برای ربات های محل کار ۴۰ درصد افزایش یافته است.

گزارش ارتقای اتوماسیون انجمن (A3) که برای اولین بار توسط وال استریت ژورنال ذکر شد، سفارشات به ارزش ۱.۶ میلیارد دلار (۵.۳ میلیارد) را از ژانویه تا مارس نشان می دهد. ثبت شده است.

این افزایش تقاضا مطابق با رکورد تعداد فرصت های شغلی در ایالات متحده است که بیش از ۱۱.۵ میلیون نفر است و تلاش کارفرمایان برای یافتن کارگر.

داده‌های جداگانه از بررسی فرصت‌های کار و گردش کار (Jolts) منتشر شده توسط اداره آمار کار نشان می‌دهد که فرصت‌های شغلی در خرده‌فروشی، تولید، حمل‌ونقل و ذخیره‌سازی در حال رشد است.

گزارش فرصت‌های شغلی و بررسی گردش کار (Jolts) عدم تعادل بزرگ بین عرضه و تقاضای نیروی کار در ایالات متحده را نشان می‌دهد و فرصت‌های شغلی تقریباً دو برابر بیشتر از دوره قبل از همه‌گیری است. [کرونا] است.

تعداد بی سابقه مردم و ۴.۵ میلیون نفر در ماه مارس رفتند [شغل خود را] به دنبال حقوق [بیشتر] یا شرایط کاری بهتری را ترک کرد. این روند اقتصادی که به عنوان استعفای بزرگ شناخته می شود، با کاهش دستمزدها، محبوبیت دورکاری و افزایش هزینه های زندگی مرتبط است.

گزارشی از انجمن توسعه اتوماسیون (A3) نشان می‌دهد که شرکت‌ها به طور فزاینده‌ای آماده هستند تا خطوط تولید خود را با ماشین‌هایی پر کنند که در آن خودروسازان [صنایع] الکترونیکی، [شرکت‌های] فرآوری مواد غذایی و انبارداری صنایع پیشرو در استفاده از کارگران روبات هستند.

جف برنشتاین، مدیرعامل A3 گفت: «صنایع بیشتر و بیشتری متوجه می‌شوند که رباتیک می‌تواند روند نزولی بهره‌وری را معکوس کند و مشاغل یکنواخت و صریح را که کارگران انسانی نمی‌خواهند پر کند.» [با ربات‌ها] کمک. “

استفاده از ربات ها و اتوماسیون دیگر یک گزینه نیست. اکنون کاملاً ضروری است – همانطور که ما مدتها معتقد بودیم – و کاربران همچنان اذعان می کنند – که ربات ها به مشاغل کمک کنند. [با یکدیگر] رقابت کنید و در نهایت مشاغل بیشتری برای پیشرفت خود ایجاد کنید.

[گزارشی به نام] یک گزارش شغلی در سال ۲۰۲۰ که به سفارش مجمع جهانی اقتصاد انجام شد، نشان داد که ۴۳ درصد از شرکت های مورد بررسی قصد دارند نیروی کار خود را به دلیل ادغام فناوری کاهش دهند.

تخمین زده می شود که حدود ۸۵ میلیون شغل تا سال ۲۰۲۵ از بین خواهد رفت. در عین حال، این گزارش پیش بینی می کند که تعداد مشاغل “آینده” ایجاد شده بیشتر از تعداد مشاغل از دست رفته باشد.