کمک های خود را مطابقت دهید (و به روز رسانی COVID-19)


یک اهداکننده بسیار سخاوتمندانه پیشنهاد داده است که همه کمکهای مالی تا سقف 10،000 دلار مطابقت داشته باشد. کمکهای مالی را می توان از طریق این فرم انجام داد. ما متوجه شده ایم که این زمانها برای بسیاری نگران کننده و نامشخص است ، بنابراین ما وبینار آینده خود را کاملاً رایگان نگه می داریم (به پایین مراجعه کنید). اگر می توانید و می خواهید از کار ما حمایت کنید ، اکنون زمان بسیار خوبی برای انجام این کار است ، به لطف این اهدا کننده فوق العاده.

صفحه اطلاعات COVID-19 و وبینار دیگر

با من چگونه رژیم نگیریم تور کتاب متوقف شد ، بحران COVID-19 به من فرصتی داد تا از تخصص گذشته خود در زمینه بیماریهای واگیردار نوظهور استفاده کنم تا بتوانم سریع کتاب جدیدی را در مورد بقا و پیشگیری از همه گیری که ماه آینده منتشر می شود (!) دنبال کنم. چگونه می توان از بیماری همه گیر جان سالم به در برد در حال حاضر برای پیش خرید به عنوان کتاب الکترونیکی و کتاب صوتی در دسترس است (پیش خریدهای آمازون در حال حاضر فعال هستند!) نسخه های فیزیکی پاییز امسال منتشر می شوند.

اما شما مجبور نیستید منتظر بمانید تا کتاب در مورد چگونگی به وجود آمدن این وضعیت و کارهایی که اکنون می توانیم انجام دهیم بیشتر بیاموزد. این منابع را در مورد COVID-19 و همه گیری ها بررسی کنید:

بارگیری دیجیتالی ویدئوهای دومین وبینار همه گیر من را می توانید در اینجا (رایگان برای مدت محدود) پیدا کنید. برای اینکه اولین نفری باشید که اطلاعیه های وبینارهای آینده را می بینید ، مطمئن شوید که در خبرنامه ما مشترک شده اید.

3 فیلم برتر ماه

همه گیر-تصویر کوچک (1)همه گیری ها: تاریخ و پیشگیری

چگونه می توان با جلوگیری از ظهور ویروس های همه گیر در وهله اول علت را درمان کرد (ویدئویی که بیش از یک دهه پیش هنگامی که مدیر بهداشت عمومی HSUS در واشنگتن دی سی بودم ضبط کردم).

بهترین غذاها کدامند؟بهترین غذاها کدامند؟

مروری بر بررسی اثرات بهداشتی غذاهای حیوانی در مقابل غذاهای گیاهی.

غذاهای غنی از کالری و فرآوری شده را حذف کنیدغذاهای غنی از کالری و فرآوری شده را حذف کنید

ما توانایی فوق العاده ای در انتخاب تفاوت های ظریف در چگالی کالری غذاها داریم ، اما فقط در محدوده طبیعی.

پرسش و پاسخ زنده TODAY ، 23 آوریل

پرسش و پاسخ زنده

در حال حاضر هر ماه من از تردمیل خود پرس و جو انجام می دهم ، و امروز ، 23 آوریل روز است

  • فیس بوک زنده: ساعت 12 شب ET TODAY برای تماشای زنده و پرسیدن س pageالات به صفحه فیس بوک ما بروید.
  • جریان زنده YouTube: ساعت 1 بعد از ظهر ET TODAY برای تماشای زنده و پرسیدن سوالات بیشتر به اینجا بروید!

شما هم اکنون می توانید پیوندهایی را به YouTube و پرسش و پاسخ فیس بوک قبلی من در اینجا در NutritionFacts.org بیابید. اگر این کافی نیست ، به یاد داشته باشید که من یک پادکست صوتی دارم تا شما را در http://nutritionfacts.org/audio همراهی کنم.

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده و سالانه من را مشاهده کنید:دیدگاهتان را بنویسید