گروه ملل: شومینه سوزی در یمن ظریف را انتخاب کنید و انتخاب کنید در معرض خطر است


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، «هانس گروندبرگ» مشاور ویژه گروه ملل در امور یمن شومینه بس میان صنعا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ائتلاف عربی به مدیریت عربستان سعودی را امری مهم دانست.

به گزارش روسیا الیوم، گروندبرگ در ادعا‌ای کدام ممکن است روز چهارشنبه توسط دفترش چاپ شده شد، ذکر شد: «شومینه‌سوزی کدام ممکن است هفته قبلی رخ داد، اولین شومینه‌سوزی در یمن در شش سال قبلی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرم‌دهنده دوم‌ای مفید است، با این حال علاوه بر این در معرض خطر است».

وی افزود: این شومینه بس دریچه کوچکی را باز خواهد کرد با این حال این اتفاق مهمی است کدام ممکن است می توانیم اجتناب کرده اند طریق آن راه شخصی را به سمت مسیر سخت حال تحریک کردن کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید تاکید کرد کدام ممکن است بستگی به هماهنگی شومینه بس برای حمایت اجتناب کرده اند یمنی ها در بدست آوردن به صلح خوب امر است. پاسخگویی مشترک همه طرف ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشورهای قلمرو.» ملت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید محله در سراسر جهان.

گراندبرگ ذکر شد: هماهنگی شومینه‌بس با بیرون حمایت این طرف‌ها امکان‌پذیر نبود را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما امیدواریم کدام ممکن است اعضای دائم شورای ایمنی، عربستان سعودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلطنت عمان، اجتناب کرده اند ساختار گروه ملل حمایت مناسب کنند. آرم دادن.

وی بر لزوم مشارکت همه طرف‌ها همراه خود حسن نیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون پیش‌شرط در ذکر شد‌وگوی دقیق همراه خود هدف بالا دادن به مناقشه تاکید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد: همکاری مشترک بین طرف‌های ذیربط برای بدست آوردن به صلح درهم آمدن است آرزو سیاسی دقیق است.

گراندبرگ ذکر شد: «ممکن است می‌خواهم روشن کنم کدام ممکن است این سلاح خوب و دنج هم مهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم ظریف است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما باید مثبت شویم کدام ممکن است اجتناب کرده اند فرصتی کدام ممکن است سلاح خوب و دنج برای بالا دادن به نبرد به ما می‌دهد نهایت استفاده را می‌کنیم.» این ۲ ماه آزمونی برای سازمانی طرفین به راه رفع صلح جو نبرد {خواهد بود} کدام ممکن است انتخاب ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازهای افراد یمن را عالی می تدریجی.

هانس گراندبرگ، فرستاده گروه ملل متحد در آستانه ماه مبارک رمضان ذکر شد: طرف‌های درگیر یمنی به راهنمایی گروه ملل برای شومینه‌بس ۲ ماهه (بشردوستانه) پاسخ سازنده داده‌اند کدام ممکن است اجتناب کرده اند ساعت ۵ بعدازظهر روز دوم آوریل اجرایی می‌شود.

گراندبرگ ذکر شد: «بر مقدمه این شومینه بس، تمامی عملیات زمینی، اثیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید دریایی متوقف ممکن است.

بر مقدمه مفاد این قرارداد، ۱۸ کشتی بدست آوردن شده همراه خود بنزین باید وارد بنادر حدیده شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ پرواز در هفته مجاز به استفاده اجتناب کرده اند فرودگاه صنعا هستند. اجتناب کرده اند تولید دیگری اشیا این توافقنامه می توان به برگزاری نشست بین ۲ طرف برای هماهنگی بر بالا گشایش گذرگاه ها در تعز را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر استان ها برای افزایش بازدید کنندگان در موجود در یمن ردیابی کرد. فرستاده ویژه گروه ملل بر اهمیت اعتمادسازی بین ۲ طرف بر مقدمه هماهنگی اطمینان حاصل شود که اجتناب کرده اند سرگیری الگو سیاسی برای بالا دادن به نبرد در یمن تاکید کرد.

دارایی ها بومی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارتش در استان‌های مختلف یمن، ۴ روز پس اجتناب کرده اند گفتن شومینه‌بس ۲ ماهه، ۱۳۷ مورد نقض شومینه‌بس اجتناب کرده اند جمله حمله ها اثیری، توپخانه‌ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید شومینه‌بس سبک توسط ائتلاف سعودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شبه‌نظامیان منصور هادی را گزارش کردند.

آخر حرف / خ
این را برای صفحه اول راهنمایی دهید