یمن خدمه کشتی اماراتی را همراه خود وساطت عمان آزاد کرد – خبرگزاری مهر | اطلاعات ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل اجتناب کرده اند شینهوا، وزارت امور خارجه اندونزی در ادعا‌ای ادعا کرد کدام ممکن است یکی اجتناب کرده اند خدمه اندونزیایی خوب کشتی همراه خود پرچم امارات پس اجتناب کرده اند بازداشت ۱۱۱ روزه در یمن، روز دوشنبه به سلامت وارد «جاکارتا» پایتخت اندونزی شد.

آگاه شده شخص معاصر آزاد شده برای کشتی متعلق به امارات متحده عربی کار می‌کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دریای الحدیده در یمن در ۳ ژانویه به در کنار تولید دیگری خدمه کشتی اماراتی دستگیر شد.

آزادی این تبعه اندونزیایی همراه خود وساطت مقامات عمان به در کنار ۷ خدمه هندی کشتی اماراتی صورت گرفته است.

در دی ماه سال قبلی، «یحیی فوری» سخنگوی نیروهای مسلح یمن همراه خود تائید توقیف کشتی ارتش امارات دانستن درباره عمیق این خبر آگاه بود: نیروهای یمنی اجتناب کرده اند تعدادی از هفته در گذشته ورزش‌های این کشتی ارتش در آب‌های یمن را زیر تذکر گرفته بودند. این کشتی در جاری انجام اقدامات خصمانه در آب‌های یمن بود.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن ادای احترام به شد: ما پس اجتناب کرده اند توقیف این کشتی طیف گسترده ای از را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقسام تسلیحات را انتخاب کنید و انتخاب کنید از کیت ارتش را اجتناب کرده اند آن اختراع را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضبط کردیم. تصاویری اجتناب کرده اند این تسلیحات را انتخاب کنید و انتخاب کنید از کیت سریع آشکار می‌شود به همان اندازه ایده ها نهایی بدانند امارات چه تسلیحاتی را برای کشتار افراد یمن کشتی کرده بود.

وی عنوان کرد: تمامی این تسلیحات تنها برای کشتار افراد یمن کشتی شده بودند. نیروی دریایی در چارچوب وظایف را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاسخگویی‌های شخصی در حفاظت اجتناب کرده اند آب‌های قلمرو‌ای یمن، اقدام به توقیف کشتی متجاوز امارات کرد.

سخنگوی نیروهای مسلح تصریح کرد: ما پیش تر نیز به ائتلاف متجاوز سعودی هشدار داده بودیم کدام ممکن است در صورت تحریک کردن فشار‌ها، عملیات‌های منحصر به شخص خاص را علیه آن انجام می‌دهیم. اکنون نیز شبیه به هشدار را بار تولید دیگری تکرار می‌کنیم.

رژیم لاغری سریع