یکی از دلایلی که ما به سیاست غذایی منطقی تری نیاز داریم: پرداخت مزرعه


من همه می خواهم مطمئن شوم که کشاورزان زندگی مناسبی دارند اما بیشتر یارانه های کشاورزی به Big Ag می رسد – تولیدکنندگان ذرت و سویا که عمدتا از حیوانات تغذیه می کردند یا در مورد ذرت از اتانول برای سوخت خودرو استفاده می کردند.

این پرداخت های مالیاتی مالیات دهندگان بسیار زیاد است و درصد بالایی از درآمد Big Ag را نشان می دهد.

برای مثال ، این نمودار را از وال استریت ژورنال ببینید.

به عنوان بخشی از تلاش دولت ترامپ برای اخذ رای از کشاورزان و دامداران ، این بانک در بهار و تابستان مبلغ 37.2 میلیارد دلار به آنها و 14 میلیارد دلار در ماه سپتامبر اضافه کرد.

چرا این موضوع مربوط به انتخابات است؟ واشنگتن پست می گوید: “کمک مالی کشاورزان ترامپ 21 میلیارد دلار به شهرستان های قرمز و 2.1 میلیارد دلار به مناطق آبی”.

در یک گردهمایی انتخاباتی در ویسکانسین هفته گذشته ، رئیس جمهور ترامپ درباره این که دولتش برای تقویت ثروت اقتصادی کشاورزان چقدر تلاش کرده است ، سخنی به زبان نیاورد. من 28 میلیارد دلار به کشاورزان ، بسیاری از آنها در اینجا ، 28 میلیارد دلار ، 12 میلیارد دلار و 16 میلیارد دلار ، دو سال ”… این توزیع مجدد از طریق برنامه تسهیل بازار وزارت کشاورزی تسهیل شد. طبق داده های به دست آمده توسط گروه کاری محیط زیست از طریق درخواست قانون آزادی اطلاعات ، این برنامه در سال های برنامه 2018 و 2019 بیش از 23 میلیارد دلار پرداخت کرده است.

از گزارشی از بینش های اقتصادی کشاورزی: ​​پرداخت های مستقیم USDA به Big Ag برابر با 36٪ از درآمد خالص مزرعه خواهد بود ، در حالی که در سال 2018 = 2019 22٪ بود. این پرداخت ها در حدود 10 درصد از درآمد خالص مزرعه را شامل می شد.

نقشه آن را بررسی کنید:

در نهایت ، خوب است که تصویر کلی آنچه که در دوران ترامپ در مورد غذا و کشاورزی اتفاق افتاده را مرور کنیم. Civil Eats یک نقد عالی از لیزا هلد دارد.

برای جبران آثار تعرفه ها ، در سال 2018 ، USDA شروع به توزیع پرداخت های نقدی از طریق شرکت اعتباری کالا در سطوح بی سابقه ای کرد ، بدون تخصیص بودجه و نظارت کنگره. در سال 2020 ، با شیوع بیماری همه گیر در اقتصاد مزرعه ، منبع دیگری از پرداخت های دولتی از طریق برنامه کمک غذایی کروناویروس (CFAP) اضافه شد. به طور کلی ، USDA ترامپ بیش از هر دولت دیگری به کشاورزان دلار دولتی داده است. در هر دو سال 2019 و 2020 ، بیش از 40 درصد از درآمد مزرعه از طریق کمک های فدرال به دست آمد – این تنها چیزی است که درآمد مزرعه را سرپا نگه می دارد.

این پرداخت ها بحث برانگیز بوده است زیرا تقریباً به طور انحصاری به سود بزرگترین مزارع و شرکت های کشاورزی بوده است. دو سوم کمک های تجاری به تولیدکنندگان کشاورزی در 10 درصد برتر ، از جمله شرکت ها ، از جمله 67 میلیون دلار پرداخت شده به JBS USA ، زیرمجموعه غول بسته بندی گوشت متعلق به برزیل ، اختصاص یافت. مزارع کوچک ، به ویژه عملیات متنوع و آنهایی که توسط کشاورزان سیاه پوست ، بومی و رنگین پوست (BIPOC) اداره می شوند ، تا حد زیادی نتوانسته اند به کمک CFAP دسترسی پیدا کنند.

همه اینها فضای زیادی برای پیشرفت باقی می گذارد.

رئیس جمهور منتخب بایدن: دست به کار شوید!

  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید