۱۵۰ هزار تردد در تعطیلات عید فطر در اردبیل به ثبت رسید – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، کلیم‌الله وثوقی بعد از ظهر پنجشنبه در بازدید از محور اردبیل – آستارا اظهار کرد: در این ایام شاهد افزایش ۱۲۲ درصدی آمار تردد در ایام تعطیلات عید فطر در جاده‌های استان اردبیل هستیم.

وی تصریح کرد: در سه روز گذشته از تعطیلات عید سعید فطر، ۲۷۱ هزار و ۶۲۰ تردد در مبادی ورودی و خروجی استان اردبیل به ثبت رسیده است.

دبیر کمیسیون مدیریت اجرایی ایمنی حمل و نقل استان اردبیل گفت: در این ایام بیشترین آمار تردد مربوط به محورهای اردبیل- آستارا، نیر – سراب و اردبیل – سرچم است.

وثوقی افزود: ۸۶ هزار و ۶۳۱ تردد در محور اردبیل – آستارا، ۵۱ هزار و ۸۱۴ تردد در محور نیر – سراب و همچنین ۳۶ هزار و ۷۳۰ تردد نیز در محور اردبیل – سرچم به ثبت رسید.

وی از ثبت ۱۵۰ هزار و ۷۷۹ تردد وسیله نقلیه در مبادی ورودی استان خبر داد و خاطرنشان کرد: ۱۲۰ هزار و ۸۴۱ وسیله نقلیه نیز از مبادی خروجی استان تردد داشتند.

عضو شورای ترافیک استان اردبیل اضافه کرد: در تعطیلات عید فطر امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۱۲۲ هزار و ۱۷۳ مورد تردد در جاده‌های استان به ثبت رسیده بود، رشد چشمگیری را شاهد هستیم.

وثوقی بیان کرد: سال گذشته در همین ایام ۵۸ هزار و ۷۵۹ تردد در مبادی ورودی و ۶۳ هزار و ۴۱۴ تردد نیز در مبادی خروجی استان اردبیل ثبت شده بود.

وی از فعالیت ۷۴ دستگاه ترددشمار بر خط، ۵۴ سامانه ثبت تخلفات سرعت و ۴۱ دوربین نظارت تصویری را در محورهای مواصلاتی استان اردبیل خبر داد.

عضو شورای اداری استان اردبیل ادامه داد: مردم و مسافران قبل از سفر به منظور اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی، با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌های استان تماس بگیرند.

رژیم لاغری سریع