۵۵۰۰ نفر در مناطق روستایی شهرستان چگنی از نعمت گاز بهره‌مند شدندایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: ۵۵۰۰ نفر در مناطق روستایی شهرستان چگنی از نعمت گاز بهره‌مند شدند.

فرهاد زیویار در مراسم گازرسانی به ۲۶ روستای شهرستان چگنی با اشاره به تلاش و زحمات دست‌اندرکاران بخش گاز، اظهار کرد: امروز در این جایگاه قرار گرفته‌ایم که زحمات دست اندرکاران بخش گاز را به سرانجام برسانیم.

وی تصریح کرد: من امروز بیشتر مفتخر به حضور در جمع مردم شهرستان چگنی شده‌ام زیرا این کار خوب حاصل تلاش همکاران قبلی ما بوده است.

استاندار لرستان با اشاره به تاریخ سراسر افتخار مردم خاطرنشان کرد: اهالی شهرستان چگنی و توابع آن مردمی اصیل و دارای تاریخ دیرینه‌ای هستند.

زیویار با بیان اینکه ۹۰ درصد اهالی و سکنه شهرستان چگنی روستایی بوده و ۱۰ درصد آن شهری بوده و آن را یک زینت و افتخار دانست که خاص این منطقه است.

وی اضافه کرد: روستا به معنای مبدأ تولید و کارخانه و شهر محل زندگی تجاری و مصرف است و هر منطقه روستایی یک پشتوانه اقتصادی برای کشور است که قابل مقایسه با شهر نیست و برای اینکه این پشتوانه خدشه‌دار نشود کار و تلاش در آن افتخار است.

استاندار لرستان بیان کرد: سطح زندگی روستایی و خدمت‌رسانی در آن باید به درجه‌ای برسد که ساکنان روستا کمبودی نداشته و غبطه زندگی شهری را نخورند.

زیویار ادامه داد: با ایجاد تعادل و توازن در خدمت‌رسانی به مناطق شهری و روستایی بتوانیم برای تحقق خواسته‌های به‌حق روستاییان قدم‌های خوبی برداریم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید