۱۰ راه برای کاهش چند پوند خالص


۱. آهسته وعده های غذایی بخورید

هوراس فلچر اظهار داشت: “غذای شخصی را بجوید وعده های غذایی ۳۲ باربا این حال {در این} دنیای پرشتاب، واقعا مکان زمان داریم؟ خوشایند، تواند به شما کمک کند کاهش چند پوند وقت بگذارید. تحقیق آرم می‌دهد کدام ممکن است جویدن بالقوه است کاهش گرسنگی گزارش شده توسط شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلعیدن وعده های غذاییبر هورمون های روده تاثیر می گذارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرخوری درجه هر بافت سیری دستی. اصولاً خوشایند جویدن ممکن است ارائه می دهیم کمک تنبل کاهش چند پوند. اکنون می دانیم کدام ممکن است پیگیری دفعات جویدن وعده های غذایی ساده نیست، با این حال می توانید آهسته تر وعده های غذایی بخورید. ۲۰ به همان اندازه نیم ساعت جدا بگذارید برای هر وعده غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه زمان صحیح اجتناب کرده اند خواب بیدار نشوید.

۲. شخصی را همراه خود آب خیس کنید

بلعیدن آب همراه خود کاهش چند پوند هیکل، در اطراف کمر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نسبت چربی هیکل گفته می شود. بلعیدن آب کافی در {هر روز} باعث افزایش بلعیدن نشاط در هنگام آرامش تبدیل می شود کدام ممکن است فقط دلالت بر آن دارد ممکن است انرژی را سریعتر تخلیه کنید. آیورودا راهنمایی می تنبل اجتناب کرده اند آب خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این آب بین ۲ وعده غذایی بیشترین استفاده را ببرید.

۳. دانه ریحان برای لاغری

دانه های ریحان کربوهیدرات به سختی دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرشار اجتناب کرده اند پروتئین هستند. دانه های سابجا هر دو ریحان را باید بعد اجتناب کرده اند جذب خوب شبه در آب خواستن کنید. می توانید آن را به بطری آب شخصی اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کنار همراه خود آب مصرفی روزانه شخصی خواستن کنید هر دو در گذشته اجتناب کرده اند وعده های غذایی خواستن کنید. فیبر حال {در این} دانه ها ممکن است را سیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل ممکن است را {تضمین می کند} انرژی کمتری بلعیدن کنید.

۴. روزانه بازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحرک داشته باشید

مورد نیاز است کدام ممکن است به این مهم دست یابید اچورزش را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار کردن یوگا آن انرژی ها را تخلیه کنید. امیدواریم سهمیه بازی روزانه شخصی را پایان دادن کنید. حیاتی است کدام ممکن است مشخص شوید همراه خود بالا درگیر شدن اجتناب کرده اند {پله ها} هر دو قدم زدن {به سمت} خواربارفروشی انواع گام های شخصی را افزایش می دهید. مشخص شوید کدام ممکن است در تمام روز بیش اجتناب کرده اند خوب ساعت پرسه زدن در صبح را انتخاب کنید و انتخاب کنید در همه زمان ها نشستن به حرکت یکپارچه دهید.

۵. پروتئین بیشتری بخورید

خوب رژیم غذایی سرشار اجتناب کرده اند پروتئین ممکن است افزایش متابولیسم از به عضله سازی {کمک می کند}. علاوه بر این همراه خود تحمیل بافت سیری تمدید شده تری اجتناب کرده اند پرخوری جلوگیری می تنبل. مصرف کردن خوب صبحانه غنی اجتناب کرده اند پروتئین ممکن است برای کاهش چند پوند فوق العاده مفید باشد. مصرف کردن روزانه دال، جوانه، گوشت با بیرون چربی هر دو پروتئین کشک حیاتی است.

۶. اجتناب کرده اند دارونما بیشترین استفاده را ببرید

وقتی به کاهش چند پوند در نظر گرفته شده می کنیم، بالقوه است به سختی غیرعملی به تذکر برسد، با این حال برخی تحقیق آرم می دهد کدام ممکن است واقعاً کار می کند. طرز در نظر گرفته شده ممکن است ممکن است بر سلامت جسمانی ممکن است تأثیر بگذارد. برای کسانی اجتناب کرده اند ممکن است کدام ممکن است نمی‌دانید دارونما چیست، دارونما «باورکردنی» است، چیزی کدام ممکن است به تذکر می‌رسد خوب معامله با پزشکی دقیق است با این حال اینطور نیست. {اکنون می توانید} دارونما شخصی را انواع کنید، با این حال خوب مثال این ادراک است کدام ممکن است مصرف کردن ۷ بادام در روز/آب لیمو/آب سبزه گندم ممکن است به کاهش چند پوند ممکن است کمک تنبل.

۷. میان وعده های مفید

خواه یا نه نمی دانید در حین امتحان شده برای کاهش چند پوند، مجاز به مصرف کردن میان وعده هستید؟ قطعاً، با این حال انواع میان وعده های مفید فوق العاده حیاتی است. امکان های غذایی درست را انواع کنید کدام ممکن است تشکیل از پروتئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها مغذی باشد. مشخص شوید کدام ممکن است این تنقلات به سادگی قابل ورود است {در خانه} اجتناب کرده اند تهیه داروها غذایی ناسالم خودداری کنید. اجتناب می تنبل تنقلات کنار هم قرار دادن شدهطراحی شده به همان اندازه ممکن است را به همان اندازه حد امکان وعده های غذایی بخورد. آنها اغلب هستند عادت آور همراه خود تمام نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکرش کدام ممکن است برای بهزیستی ممکن است مضر است.

۸. خواب کافی داشته باشید

تحقیق آرم می دهد کدام ممکن است وقتی شخص به مقیاس کافی نمی خوابد، انرژی مصرفی او افزایش خواهد یافت. جدا از هیکل ممکن است هنگام خواب چربی تخلیه کنید. ذهن خواب برابر است همراه خود جسمی تخلیه کدام ممکن است دلالت بر آن دارد بالقوه است وسوسه شوید کدام ممکن است ورزش شخصی را رها کنید هر دو سرانجام برای پختن خوب غذای مفید خیلی تخلیه شوید.

۹. شام شخصی را در گذشته اجتناب کرده اند ساعت ۷ بعد اجتناب کرده اند ظهر بخورید

آیورودا می گوید ۳ ساعت در گذشته اجتناب کرده اند خواب مصرف کردن را متوقف کنید. این به طور قابل توجهی برای بسیاری که از دوام به انسولین دارند {مفید است} دیابتیرا انتخاب کنید و انتخاب کنید سندرم تخمدان پلی کیستیک هر دو مشکلات وزنی. تحقیقات آرم داده است کدام ممکن است افرادی که ۲ به همان اندازه ۳ ساعت در گذشته اجتناب کرده اند خواب وعده های غذایی نخورند، کمتر کشف نشده خطر ابتلا به بیشتر سرطان ها، از دوام به انسولین را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریک هستند.

۱۰. مدیریت کمیت همراه خود غیر صادقانه

ممکن است مجاز به مصرف کردن غذای مورد کنجکاوی شخصی هستید، با این حال مدیریت بخش خیلی مهم. ایده کنید روزانه ۳۰۰ انرژی کاهش می دهید کدام ممکن است ۲۱۰۰ انرژی در هفته است. اکنون ممکن است خوب پیتزا همراه خود مقیاس درست را شناخته شده به عنوان خوب غذای غیر صادقانه انواع می کنید کدام ممکن است تقریباً ۲۰۰۰ انرژی دارد. بسازید انواع های مرتب را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقیاس وعده های غذایی پیشنهادی.رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر