۱۱ محصول تمرینی خانگی که برای شما یک دست و پا هزینه ندارد • کاپیتان سلامتیتوسط MC
۹ سپتامبر ۲۰۲۱

تمرین یوگا

عکس GingerKitten از Shutterstock

با تعطیلی بسیاری از سالن‌های ورزشی به دلیل وضعیت همه‌گیر، مردم در مورد تمرینات خود خلاق‌تر می‌شوند. البته، برای اینکه به روال تمرینی قدیمی خود ادامه دهید، باید تعدادی لوازم جانبی، از دمبل گرفته تا نوارهای مقاومتی، و نیمکت وزنه تهیه کنید.

علاوه بر این، اگر می خواهید مقداری پول پس انداز کنید، بهتر است برای خرید یکباره کمتر هزینه کنید تا اینکه هر بار یک چیز را با قیمتی که خدا نمی داند بخرید. بنابراین، اگر با ما موافق هستید، در اینجا لیستی از تجهیزات باشگاه بدنسازی خانگی – از جمله چرخ شکم، کتل بل، توپ پایداری و غیره – وجود دارد که به کیف پول شما آسیبی نمی رساند، اما قطعاً عضلات شما را حجیم می کند.

 1. کیسه شنی Hyperware – کیسه های شن مانند زنگ های شن و توپ های پزشکی برای قدرت و استقامت هستند. تنها یک تفاوت وجود دارد: شن و ماسه در حین حرکت شما به سمت داخل حرکت می کند، که این تمرین را کمی چالش برانگیزتر می کند، زیرا ماهیچه های صعب العبور در تنه و بازوهای شما را فعال می کند. اگر گهگاه در خانه کاردیو انجام می دهید، می توانید آن را چند بار روی زمین حمل کنید. نگران نباشید، از نئوپرن ساخته شده است، بنابراین در کف شما ایمن است.
 2. کمربندهای تناسب اندام ProProo – استفاده از این کمربندها از آنچه به نظر می رسد راحت تر است. سیستم TRX برای کمک به انجام تمرینات مناسب با وزن بدن طراحی شده است.
 3. باندهای تمرینی حلقه مقاومتی Simplify Simplify – اگر می خواهید بدن بیکینی گرمی داشته باشید، این نوارهای مقاومتی بهترین دوست شما هستند. قابل تنظیم و بادوام است، می توانید از آن برای تمرینات مقاومتی یا برای ریکاوری عضلات استفاده کنید. قیمت آن فقط ۱۰ دلار است و می توانید سال ها از آن برای تمرینات شدید و افزایش عضلات پایین بدن استفاده کنید. به علاوه، آنها با یک کیف و یک کتاب الکترونیکی پر از ویدئوهای تمرینی همراه هستند.
 4. لغزنده های هسته دیسک های Gliding Synergee – اینها واقعاً می توانند برای هسته شما معجزه کنند! اگر نمی دانید چگونه از آن استفاده کنید، نگران نباشید: همراه با راهنمای تمرینی رایگان است که می توانید یاد بگیرید که چگونه آن را در تمرینات بالاتنه خود و همچنین برای تمرینات پا و پشت قرار دهید. اگر سنگین وزن نیستید، این یک جایگزین عالی برای شماست. نه تنها می توانید یک تمرین بسیار ارزان برای تمام بدن داشته باشید، بلکه فضای کمی را در خانه شما اشغال خواهد کرد.
 5. توپ ورزشی بزرگ اگر از طرفداران تناسب اندام و پیلاتس هستید، قطعا به این توپ ورزشی بزرگ نیاز دارید. می توانید ورزش های کششی و بارداری انجام دهید، اما می توانید هنگام نشستن روی آن در ساعات کاری از شر کمردرد خلاص شوید. از مواد PVC سازگار با محیط زیست و غیر سمی ساخته شده است، بنابراین به اندازه کافی بادوام است.
 6. غلتک فوم قوی ۳۲۱ – فوم رول های بعد از تمرین می توانند مزایای جدی داشته باشند. به عنوان مثال، شما را از آسیب یا درد عضلانی پس از تمرین تسکین می دهد، اما دامنه حرکتی شما را نیز افزایش می دهد. شما اساسا یک ماساژ ورزشی بدون برچسب قیمت بالا دریافت می کنید.
 7. Speed ​​Jump Rope Nation WOD – جای تعجب نیست که چرا بسیاری از ورزشگاه ها هنوز این ماده اصلی پلی اتیلن را دارند. از نظر علمی ثابت شده است که طناب زدن، قلب شما را برای یک تمرین قلبی قدرتمند پمپاژ می کند. به علاوه فقط ۱۳ دلار است!
 8. تشک یوگا تناسب اندام ضخیم Gaiam Essentials – این مکمل را می توان به روش های مختلف استفاده کرد: برای تناسب اندام، روتین های تمرینی، یوگا و پیلاتس. همچنین می توانید یک بند حمل به همراه داشته باشید تا بتوانید هر زمان که خواستید منظره را تغییر دهید.
 9. نوار کششی ورودی چند سالن بدنسازی Perfect Fitness – اگر از زمانی که تصمیم گرفتید در خانه ورزش کنید، انجام برخی از کشش های سنگین را از دست داده اید، واضح است که این عنصر را از دست داده اید. این مربی ورودی عالی برای کشش و چانه است، اما می توان از آن برای فشارهای فشاری و عضله سه سر نیز استفاده کرد.
 10. دمبل هایی با پوشش نئوپرن من و شما می دانیم که استفاده از این بچه های کوچک را در حین انجام تناسب اندام از دست داده ایم. این مجموعه دمبل مخصوص تمرینات مقاومتی است و وزن هر دمبل تقریباً می باشد. ۱۲ پوند
 11. کیسه بوکس Odoland – نیازی به گفتن نیست، شما می توانید از این نه تنها برای آموزش، بلکه برای “آرامش ذهن” خود نیز استفاده کنید!

اگر از خواندن این مقاله لذت بردید، توصیه می کنیم: ۲۰ دلیل که هنوز نمی توانید وزن کم کنیدرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر