2 تریلیون دلار برای سیستم های غذایی ایالات متحده چه می کند؟ (زیاد نیست ، افسوس)


بسته کمک 2 تریلیون دلاری رئیس جمهور ترامپ ، قانون “کمک ، امداد و امنیت اقتصادی کروناویروس 2020” است. “

این لایحه 880 صفحه ای (!) به روش های مختلف به سیستم های غذایی اشاره می کند ، بیشتر آنها در “عنوان برنامه های کشاورزی” که در صفحه 609 به این شکل شروع می شود:

برای مبلغ اضافی برای “دفتر وزیر” ، 9،500،000،000 دلار ، تا زمانی که هزینه نشود ، برای پیشگیری ، آمادگی و پاسخگویی به کروناویروس با حمایت از تولیدکنندگان کشاورزی آسیب دیده از کرونا ، از جمله تولیدکنندگان محصولات ویژه ، تولیدکنندگان ، در دسترس خواهد بود. که سیستمهای غذایی محلی ، از جمله بازارهای کشاورزان ، رستورانها و مدارس ، و تولید کنندگان دام ، از جمله تولیدکنندگان لبنی را تأمین می کند: مشروط بر این که این مقدار توسط کنگره به عنوان یک مورد اضطراری طبق بخش 22 251 (ب) (2) تعیین شود. (A) (i) قانون بودجه متوازن و قانون کنترل کمبود اضطراری 23 در سال 1985.

این خوب به نظر می رسد (در Ag-talk ، محصولات ویژه میوه و سبزیجات هستند) ، اما به گفته نیویورک تایمز ، این در عمل به چه معناست

  • حدود 23.5 میلیارد دلار کمک به کشاورزان (9.5 دلار یارانه ، 14 دلار به عنوان وام گیرنده)

اما این امر عمدتا به تولیدکنندگان سویا و ذرت ، رای دهندگان اصلی ترامپ در یک سال انتخاباتی خواهد رسید. این مبلغ به دنبال کمک 26 میلیارد دلاری است که قبلاً برای جبران خسارات ناشی از جنگ تجاری چین ارائه شده است. این بودجه جدید از کل بودجه اختیاری USDA برای سال آینده فراتر می رود. وزیر USDA ممکن است وجوه مورد نظر را بدون هیچ نظارتی اختصاص دهد.

تا حد زیادی برای رفاه ثروتمندان.

در مورد فقرا ، این لایحه ارائه می دهد

  • حدود 25 میلیارد دلار برای کمک غذایی (برنامه های غذایی داخلی 8.8 میلیارد دلار ، SNAP 15.8 میلیارد دلار).

این نیز بسیار به نظر می رسد اما تنها کاری که می کند این است که انتظار می رود تقاضا برای افرادی که تازه کار نکرده اند افزایش یابد. به هیچ وجه میزان دریافتی افراد و خانواده ها را افزایش نمی دهد.

چگونه این اتفاق افتاد؟ آن را به لابی م effectiveثر از طریق صنعت کشاورزی بسپارید.

تایمز می گوید ، دستاوردهای صنعت کشاورزی به دست آمده است: “ارتش کوچکی از گروه ها برای کمک به سرعت در حال حرکت بودند ، از جمله فدراسیون اداره مزرعه آمریکایی قدرتمند سیاسی و انجمن ملی گاو گاوداران. بازیکنان کوچکتر دیگری که نماینده تولیدکنندگان کالاهایی مانند بوقلمون ، گوشت خوک و سیب زمینی یا آفتابگردان ، سورگوم ، بادام زمینی و تخم مرغ بودند به آنها ملحق شدند. “

پیشتر ، پولیتیکو گزارش داده بود که نزدیک به 50 سازمان به نمایندگی از کشاورزان ، تولیدکنندگان تجهیزات و وام دهندگان کشاورزی نامه ای ارسال کرده اند و نیازهای آنها را در نتیجه کاهش تقاضا از تعطیلی مدارس و رستوران ها و فروش مستقیم به مصرف کنندگان ارسال کرده اند.

این لایحه کمک چندانی به افرادی که بیشتر به کمک نیاز دارند ، نمی کند. گروههای ضد گرسنگی تلاش کردند اما موفق نشدند.

مردم فقیر باید رای بدهند. و سازماندهی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید