۲۰ هزار ثبت نام برای خرید ۱۰۶۰ خودروی خارجی در مزایده به فروش رسیده است


سخنگوی سازمان جمع آوری و فروش دارایی گفت: ۲۵ مهرماه حراج فوق العاده خودروهای خارجی به ارزش ۲ هزار و ۳۷ میلیارد تومان برگزار شد که نمایندگان…

20 هزار بتع نام برای خرید 1060 اوتکی کریکی مزایده‌اوامده‌های تورید20 هزار بتع نام برای خرید 1060 اوتکی کریکی مزایده‌اوامده‌های تورید

سخنگوی سازمان جمع آوری و فروش دارایی گفت: حراج فوق العاده خودروهای خارجی به ارزش ۲ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان ۲۵ مهرماه با حضور نمایندگان مراجع نظارتی رمزگشایی می شود.

صاحب حجتی سخنگوی سازمان جمع آوری و فروش دارایی گفت: از ۱۶ مهرماه مزایده یک هزار دستگاه خودروی خارجی ۶۲ اینچی سپرده شده در انبار آغاز شد و متقاضیان می توانند به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت و یا خودروهای موجود در انبار مراجعه کنند. برای اطلاع از جزئیات مزایده از ملک بازدید کنید.

وی افزود: تاکنون بیش از ۴۰ هزار بازدید از اموال سازمان جمع آوری و فروش اموال تملک انجام شده و حدود ۲۰ هزار ثبت جدید در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت در ارتباط با ۵۶۵ مزایده اضطراری به ثبت رسیده است.

حجتی با اشاره به اینکه جلسه رمزگشایی قیمت پیشنهادی ۲۵ مهرماه با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار می شود، گفت: زمان مراجعه متقاضیان و ارائه پیشنهاد برای شرکت در مزایده خودروهای خارجی تمدید شد. از ۱۲ اکتبر تا نیمه شب پنجشنبه ۱۴ اکتبر.

سخنگوی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملکی اعلام کرد: اسامی برندگان با حضور مراجع نظارتی و کنترلی اعلام می شود.

بیشترین خودروهای خارجی در بوشهر قرار دارند، گفت: خودروهای ۹ استان شامل استان های بوشهر، خوزستان، مازندران، هرمزگان، تهران، گیلان، قم، آذربایجان شرقی و فارس در انبارهای این سازمان وجود دارد که قابل بازدید است. به صورت حضوری.

حجت افزود: بر اساس مصوبه سال ۹۷ هیات وزیران واردات خودرو ممنوع شد، در همان سال بیش از ۶ هزار و ۸۱۶ خودروی سواری به دلیل شکایت گمرک مبنی بر جعل سفارش مجاز به ترخیص از گمرک نشدند. ثبت. بنادر و گمرکات کشور

سخنگوی سازمان املاک و مستغلات گفت: در مجموع ۵۷۵۴ دستگاه خودرو وارد پرونده شدند و ۱۶۲۲ خودرو بر اساس تحقیقات قضایی تحت تعقیب قرار گرفتند و هم اکنون تاکید دولت سیزدهم بر کاهش انباشت و سرعت غیرمجاز است. در نام گذاری و در قسمت کالا حراج این تعداد خودرو منتشر شده است.

وی از شرکت کنندگان درخواست کرد: برای شرکت در مزایده لازم است پس از پرداخت ودیعه، پس از ثبت نام و دریافت توکن (گواهی امضا) با ورود به سامانه مزایده و انتخاب نقش مزایده دار، پیشنهاد خود را ارسال کنید.

سخنگوی سازمان فروش املاک گفت: علاقه مندان برای شرکت در این مزایده با سامانه تدارکات الکترونیکی دولت تماس گرفته و بیشتر در این زمینه اطلاعات کسب کنند.