۳۰۰ مدرسه بدون سرویس بهداشتی، میراث روحانی/ولایتی که به بیراهه رفته بود!


به گزارش خبرگزاری فارس یاسوجی؛ در سال های اخیر بسیاری از خدمات جمهوری اسلامی در کهگیلویه و بویار احمدی به سیاستمداران نسبت داده شد، زیرا این سیاستمداران، نمایندگان مجلس و افراد خاص بودند که در زمان انجام فعالیت های عمرانی در این استان به خدمت خود پایان دادند. از طرف آنها بدون اینکه جایی باشد با توجه به فضای عدالتخواهانه باید از نظام جمهوری اسلامی نام برد.

این ظلم ها به نظام جمهوری اسلامی و خدمات ریز و درشت مردم در استان تا آنجا پیش رفت که خود را ناجی کهگیلویه و بویراحمد معرفی کردند، ناگفته نماند که هنوز مشکلات زیادی در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد. به کار سیاسی این افراد.بقیه

خوشبختانه در چهار دهه گذشته خدمات زیادی به مناطق محروم و صعب العبور استان آدر و کهگیلویه و بویراحمد ارسال شده است و اگر کمبودی هم وجود دارد به دلیل فقر موروثی و محرومیت تاریخی و مضاعف است. از رژیم گذشته و همچنین به دلیل کار سیاسی این مردم مدعی که برای رسیدن به منافع سیاسی و تبلیغاتی خود مجوز رشد و توسعه استان را گرفتند.

اما صحبت امروز از بیکاری و بی تدبیری مسئولان و برخی سیاسیون و نمایندگان مدعی استان در گذشته است.

هشت سال دولت تدبیر و امید مشکلاتی را به ارث برده است که خالی از لطف نیست، در حالی که مسئولان و برخی نمایندگان آن دوره از اقدامات غیرقابل تصوری صحبت می کردند که ۳۰۰ مدرسه بدون سرویس بهداشتی از دوران خود به ارث رسیده است.

بر اساس آمار و گزارش ها بیش از ۳۰۰ مدرسه در استان که عمدتاً در روستاها هستند، فاقد سرویس بهداشتی هستند، هر چند باید این کمبود بزرگ مراکز آموزشی برطرف شود، اما مسئولان سابق استان نیز باید پاسخگوی آنچه که دارند باشند. آمارها و گزارش های بلندپروازانه به این اشکال بزرگ مربوط می شود.

اکنون بر عهده مسئولان استانی به ویژه مسئولان آموزش و پرورش و نوسازی است که در کار خود کوشا باشند و با استفاده از ظرفیت خیرین و پیگیری های مرکز به فکر رفع مشکلات برجای مانده از دوره ۱۳۸۹ باشند. مطالبات پرحرفی که می توان کار و تلاش استان را مضاعف کرد فعالیت های جهادی و عملیاتی استان را در مسیر توسعه هدایت می کند که به دلیل سیاسی کاری و خودخواهی افراد مدعی همچنان از کاروان توسعه عقب مانده است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید