۳۰۰ میلیون وام برای مجموعه فرهنگی هنری زرندیه


به گزارش خبرگزاری فارس از ساوه، فرزاد مخلص الائمه عصر امروز در نشست با شهردار و اعضای شورای شهر آوه که با حضور جمعی از مدیران کل این شهر برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اینکه ۱۰۰ هزار نفر از اعضای شورای شهر آوه را به خود اختصاص داده اند.

وی با بیان اینکه مشکلات ناشی از انباشته شدن مشکلات در بخش هایی از زندگی مردم این منطقه است، افزود:

بزرگ مرکزی خاطرنشان کرد: استانداری با وجود کمبود منابع در تلاش است تا در جهت رفع مشکلات حرکت کند و شهرداری و شورای شهر آوه باید در این زمینه ارتباط و همکاری لازم را داشته باشند تا این سرمایه گذاری های زیربنایی انجام شود. “

مخلص الائمه در ادامه با اشاره به وجود بزرگترین شهر گلخانه ای کشور در آوه خاطرنشان کرد: شهر گلخانه ای در آوه بسیار پویا و فعال است بنابراین لازم است فاز دوم آن انجام و توسعه یابد تا زمینه های لازم فراهم شود. انرژی. ما در فکر کمک به توسعه منطقه و ایجاد اشتغال پایدار هستیم.

وی افزود: بحث حریم و حریم شهر و ارائه خدمات به دامداران سنتی در آویس پس از تبدیل روستا از روستا به شهر با مزایایی، محدودیت هایی ایجاد کرده است که باید با تشکیل کارگروه های ویژه تشکیل شود. ” مشکلات برنامه ریزی کارشناسانه

استاندار مرکزی از اجرای طرح مسکن محرومان با کمک صندوق مسکن در آوه خبر داد و افزود: با حمایت خیرین و منابع دولتی درمانگاه نسبتا بزرگی در دست ساخت است که موجب توسعه سلامت منطقه می شود. زیر ساخت.”

مخلص الائمه در پاسخ به سوالی مبنی بر طرح حذف بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی ساوهی از سفر استانی هیئت دولت، گفت: طرح این موارد در حال حاضر درست نیست، اما هر پروژه ای که حداقل ۵۰ باشد، درست نیست. % کامل در هر منطقه

وی افزود: برای برخی پروژه‌ها که زیر این سطح توسعه هستند و سال‌ها مورد توجه مردم بوده و یا از اهمیت بالایی برخوردار هستند، در حال مذاکره با هیئت‌های نهاد ریاست جمهوری هستیم تا بتوانیم پروژه‌های جزئی را در سایر بخش‌ها انجام دهیم. کشورها. شهرهای بیش از ۵۰ درصد.” پیشرفت را با آنها جایگزین کنید.

استاندار مرکزی در پاسخ به سوال خبرنگار فارسی در خصوص روند ساخت پردیس سینمایی ساوه گفت: وزیر ارجاع چند ماه پیش در سفری که به ساوه داشت تصمیم گرفت که شهرداری پروژه را آغاز کند و وزارت ارجاع نیز قول داد. برای تکمیل فضای فیزیکی پس از ساخت. تامین هزینه های تجهیزات.

مخلص الائمه خاطرنشان کرد: همچنین مقرر شد ۳۰۰ میلیون اعتبار از محل منابع استانی برای تکمیل مجتمع فرهنگی هنری زرندیه تخصیص و بخشی در اختیار وزارت مدیریت قرار گیرد که در این صورت پروژه تا پایان به بهره برداری می رسد. این سال

گفتنی است استاندار مرکزی در بازدید از آوه از گلخانه آوه، درمانگاه در حال ساخت، پروژه های مسکن نیازمندان و مجموعه شورا و شهرداری آوه بازدید کرد.

انتهای پیام/
آن را در صفحه اول توصیه کنید