Amla (انگور فرنگی خشک هندی) در مقابل Lipitor برای کاهش کلسترول


عصاره آملا (انگور فرنگی هندی) رو در رو با داروهای کاهش دهنده کلسترول استاتین و داروهای رقیق کننده خون آسپرین و پلاویکس قرار گرفت.

انگور فرنگی هندی یا آملا معروف است تبلیغ شده مانند همه چیز از یک مبارز سرطان گرفته تا مقوی مو تا مبرد. (آ مبرد؟ مانند فریون؟) آملا حتی بوده است برچسب گذاری شده زهر مار سم زدا– اما بر اساس چه نوع تحقیقاتی؟ من در ویدیوی خود در مورد این موضوع بحث می کنم فلش بک جمعه: آملا در مقابل داروهای کلسترول ، التهاب و رقیق کننده خون.

بله ، رژیم غذایی زردچوبه و آملا “افزایش طول عمر ” – مگس میوه. آیا ما واقعاً به تأثیر آملا بر طول عمر یا “رفتار جنسی” مگس میوه اهمیت می دهیم؟ شما چگونه رفتار جنسی مگس میوه را مطالعه می کنید؟ چرا ، فقط معرفی کنید “یک زن باکره و یک مرد لیسانس … در یک اتاق جفت گیری Elens-Wattiaux ،” آیا نمی دانید؟ (آیا می توانید تصور کنید که یک اتاق جفت گیری حشرات به نام شما وجود داشته باشد؟ و به نظر می رسد دو نفر بر سر نامگذاری حقوق با هم دعوا می کردند ، بنابراین مجبور شدند با هر دو بروند!)

خوب ، بنابراین زن باکره و مرد مجرد در اتاق هستند. حالا فقط باید از کرونومتر خارج شد. همانطور که در ویدئوی من در 1:06 مشاهده می کنید Amla در برابر داروهای کلسترول ، التهاب و رقیق کننده خون، 20 دقیقه است به طور متوسط ​​”مدت زمان همکاری” ، اما تقریباً نیم ساعت در amla بود. علاوه بر این ، آملا زمان تأخیر در جفت گیری را کاهش می دهد ، از زمانی که آنها در اتاق به یکدیگر معرفی می شدند تا زمانی که شروع به مشغول شدن می کردند ، از ده به هفت ثانیه. ثانیه؟ آنها سر و صدا ندارند! خوب ، در واقع ، آنها به هم ریختگی می کنند – و خیلی سریع.

و در amla ، آنها تعداد بیشتری تخم می گذارند و تعداد بیشتری از این تخم ها به لارو می رسند. اما ، همانطور که احتمالاً با شنیدن آملا “بهترین دارو برای افزایش طول عمر” به مگس فکر نمی کنید ، احتمالاً فکر نمی کنید حشرات بیشتر وقتی آن املا را می خوانید دارند یک “اثر قوی”

در حال حاضر ، یک مطالعه وجود داشت ، همانطور که در ساعت 1:56 در کتاب من نشان می دهد ویدیو، آن پیدا شد بهبود فوق العاده ای در کلسترول تام و کلسترول LDL در انسان واقعی ، اما این با دارونما مقایسه شد. در مقایسه با سیمواستاتین ، یک داروی پیشرو در کاهش کلسترول که به نام زوکور فروخته می شود ، چطور؟ درمان با دارو “تولید شده همانطور که انتظار می رود کاهش قابل توجهی در کلسترول وجود دارد ، اما آملا نیز چنین کرد. در واقع ، شما به سختی می توانید تشخیص دهید که کدام بود. کلسترول کل و LDL فقط حدود 10 تا 15 درصد کاهش داشت ، اما دوز آملا در این مطالعه تنها 500 میلی گرم بود که تقریباً یک دهم قاشق چایخوری است و این فقط میوه پودر نشده نیست ، بلکه پودر آن است. آب میوه میوه ، که ممکن است تفاوت ایجاد کرده باشد.

در مورد لیپیتور ، داروی کاهش کلسترول چطور؟ شناخته شده به عنوان آتورواستاتین؟ همانطور که در ساعت 2:50 در ویدئوی خود نشان می دهم ، هیچگونه تأثیر مصرف دارونما وجود نداشت مشاهده گردید، اما بهبود قابل توجهی برای دارو و همچنین دو دوز مختلف آملا وجود داشت ، اما باز هم فقط یک قطره حدود 15 درصد یا بیشتر. آیا محققان دوباره از آب میوه استفاده کردند؟ خیر. حتی بدتر ، آنها از عصاره ثبت شده آملا استفاده کردند ، بنابراین به جای هزینه 5 سنت در روز ، 50 سنت در روز بود و حتی به نظر نمی رسید که آنقدر خوب عمل کند. اگرچه ، به دلیل این محصول اختصاصی ، حداقل کسی مایل است که پول را برای انجام تحقیقات تسویه کند.

مثل داستان سرطان است. برای انگور فرنگی هندی «به تبدیل شدن از نظر بالینی مربوط است “، محققان برای سنتز” مشتقات قابل ثبت “دعا می کنند. “بدون امکان ثبت اختراعات ، صنعت داروسازی بدون شک سرمایه گذاری نمی کند” در این تحقیق. سهامداران آنها اجازه نمی دهند. این حق ثبت اختراع بر روی بیماران است. اما ، بدون آن تحقیق ، چگونه می توانیم ارزش یا بی ارزشی آن را در این مورد اثبات کنیم؟ بنابراین ، علاقه مندی صنایع دارویی و مکمل برای ثبت اختراع داروهای طبیعی غذایی یک شمشیر دو لبه است. بدون آن ، هرگز مطالعه انجام نمی شد نشان دادن نه تنها برای کلسترول بلکه برای عملکرد شریانی نیز مفید است ، همانطور که در 4:04 در من مشاهده می کنید ویدیو، کاهش دادن سفتی عروق در دو گروه عصاره آملا و گروه دارویی ، اما نه دارونما ، و همچنین کاهش چشمگیر التهاب ، با کاهش سطح پروتئین واکنشی C به نصف. بنابراین ، amla – یا حداقل عصاره amla – “ممکن است جایگزین درمانی خوبی برای استاتین ها در بیماران دیابتی مبتلا به اندوتلیال باشد. [artery] اختلال در عملکرد ، زیرا دارای اثرات مفید استاتین ها است اما بدون عوارض جانبی شناخته شده داروها ، از جمله آسیب عضلانی و اختلال عملکرد کبد.

عصاره آملا نیز بود مقایسه شده به داروهای رقیق کننده خون آسپرین و پلاویکس ، که اغلب پس از حمله قلبی تجویز می شوند ، و تقریباً سه چهارم اثر مهاری تجمع پلاکت ها را به عنوان داروها به دست آوردند و زمان خونریزی و لخته شدن را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند-یعنی زمانی که برای پس از فشار با سوزن ، قطره قطره را متوقف کنید. اگر استنت یا چیزی دارید که نمی خواهید آن را مسدود کنید ، اما در خارج از محدوده طبیعی خون را نازک نمی کند ، این واقعاً خوب است ، بنابراین ممکن است خطر خونریزی شدید را بی دلیل افزایش ندهد.

عصاره آملا نیز ظاهر می شود برای کاهش اثرات استرس بر قلب محققان از مردم خواستند دستان خود را در آب یخ فرو کنند و آنها را در آنجا نگه دارند تا زمانی که درد “غیرقابل تحمل” شود ، که باعث انقباض عروق و افزایش فشار خون شما می شود – اما نه در صورت مصرف عصاره آملا. خوب است برای چالش بعدی سطل یخ خود بدانید.

من مطالعه ای را که از کل میوه در ویدئوی من استفاده شده است ، نمایان می کنم بهترین غذا برای کلسترول بالابه


برای ملاحظه مطالب بیشتر در مورد amla به اینجا مراجعه کنید

شمشیر دو لبه ثبت اختراع مواد طبیعی بارها و بارها بالا می آید. ببینید ، برای مثال ، گیاهان به عنوان مالکیت معنوی: آشکارا اشتباه است؟به

با داشتن رژیم غذایی سالم ، نه داروها و نه مکمل ها ممکن است لازم باشد:

برای همه ویدیوهای من در مورد آخرین تحقیقات در مورد کلسترول ، از فیلم ما دیدن کنید صفحه موضوع کلسترولبه

در سلامتی ،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را تماشا کنید:دیدگاهتان را بنویسید