Auriderm – یک نام تجاری اثبات شده و نوآورانه

لوازم آرایشی و سایر محصولات مراقبت از پوست مانند Auriderm به دلیل مزایای آشکار بسیاری که ارائه می دهند توسط همه افراد در سراسر جهان استفاده می شود. صنعت آرایشی و بهداشتی بسیار بزرگ است و محصولات جدید به طور مرتب اضافه می شوند و به طور تهاجمی به بازار عرضه می شوند. بنابراین، کشف یا کشف نوآوری هایی که سبک زندگی و اعتماد به نفس بسیاری از مصرف کنندگان را به طور قطعی تغییر داده اند، تعجب آور نیست.

اما وقتی از لوازم آرایشی صحبت می کنیم، معمولاً فقط به محصولاتی اشاره می کنیم که باعث تغییر سطحی می شوند. در مورد محصولاتی که کمک قابل توجهی به زندگی کسانی که از کبودی ها و سایر لکه های ناشی از یک روش زیبایی شناختی یا یک اتفاق ناخوشایند بهبود می یابند، صحبت بسیار کمی شده است. اینها می تواند جراحی لیزر و سایر روش های مرتبط با پوست باشد که می تواند باعث ایجاد این کبودی ها یا لکه ها شود. در صورت عدم درمان، این موارد نامناسب به نظر می رسند و ممکن است در اثر تجمع هموسیدرین تغییر رنگ دهند.

به زودی به هموسیدرین خواهیم پرداخت.

این تغییر رنگ پوست می تواند کاملا آزاردهنده باشد و باید به سرعت از بین برود تا اثرات طولانی مدتی نداشته باشد. کرم های مراقبت از پوست معمولی در چنین شرایطی موثر نیستند و بنابراین به هیچ وجه توصیه نمی شوند. این نیاز به ترکیب شیمیایی متفاوتی دارد و بنابراین به طور کلی به دسته متفاوتی از مراقبت از پوست تعلق دارد.

یکی از این محصولات نوآورانه در این دسته که با استفاده های آرایشی یا سطحی متفاوت است، Auriderm است. این محصولی است که برای هر کسی که در اثر جراحی یا تصادف دچار کبودی شده است، تفاوت زیادی ایجاد کرد.

پس Auriderm چگونه کار می کند؟

نشان داده شده است که در محدود کردن یا مسدود کردن تشکیل هموسیدرین، یک مجتمع ذخیره آهن که به شکل فعلی آن برای سلول های بدن مفید نیست، ارزشمند است. تجمع این مجموعه ذخیره‌سازی حتی می‌تواند منجر به آسیب اعضای بدن شود، به همین دلیل است که جلوگیری از تشکیل آن ضروری است.

Auriderm به لطف فرمول منحصر به فرد خود که از اکسید ویتامین K تشکیل شده است، قادر است به طور مداوم از تشکیل هموسیدرین جلوگیری کند و در نتیجه سیستم عروقی سالم را تقویت کند. این به بیمار کمک می کند تا به سرعت از رگ های عنکبوتی، کبودی های مربوط به جراحی و غیره بهبود یابد.

Auriderm را می توان به عنوان ژل محو کننده، کرم دور چشم ایلوم، ژل شفاف کننده یا ژل پس از عمل استفاده کرد. کرم دور چشم ایلوم در درمان سیاهی زیر چشم بسیار موثر است. از این نظر، Auriderm یک کرم آرایشی بسیار خوب برای پوست است.

با این حال، سهم اصلی آن در زمینه درمانی است، جایی که از آنجایی که با ویتامین K غنی شده است، اثرات مفید آن بر کبودی ها بسیار مشهودتر و مشهودتر است. ویتامین K ماده انتخابی برای درمان کبودی های ناشی از جراحی لیزر یا سایر حوادث آسیب زا است. این اثر متمرکز است زیرا دیواره های عروق را تقویت می کند و از تکه تکه شدن مویرگ ها جلوگیری می کند.

این امر باعث می شود Auriderm برای از بین بردن لکه ها و تغییر رنگ ناشی از کبودی ها و حلقه های تیره به محصول انتخابی تبدیل شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر