DVD جدید ، کارکنان جدید ، عملکرد جستجوی جدید ، ارائه زنده جدید و برنامه به روز شده


دسته جدیدی از ویدئوهای آینده آماده شده است و شامل یک سری ویدیویی 6 قسمتی جدید در مورد ویتامین D است. آخرین باری که این موضوع بحث برانگیز را پوشش دادم 4 سال پیش بود که طی آن 15950 مقاله علمی در این زمینه منتشر شد. داشتن یک لابی م supplementثر بر مکمل ویتامین D به مسائل کمک نمی کند ، چه برسد به صنعت آزمایشگاه بسیار سودآور آزمایشگاه ویتامین D. سپس تجارت کرم های ضد آفتاب ، جناح متخصص پوست و صنعت برنزه کننده چند میلیارد دلاری وجود دارد. آیا می دانید تعداد سالن های برنزه کننده بیشتر از استارباکس است؟ با توجه به منافع تجاری بسیار زیاد که سعی در دستکاری پیام دارند ، بدست آوردن حقیقت دشوار است. اما این همان چیزی است که شما من را برای آن دارید! گوش به زنگ باشید:

 • آیا مکمل های ویتامین D به دیابت ، کاهش وزن و فشار خون کمک می کند؟
 • اگر از مکمل های ویتامین D استفاده کنید عمر طولانی تری خواهید داشت؟
 • چه مقدار ویتامین D باید مصرف کنید؟
 • دوز مطلوب ویتامین D بر اساس سطوح طبیعی
 • بهترین راه برای دریافت ویتامین D: آفتاب ، مکمل ها یا سالن ها؟
 • خطرات و مزایای قرار گرفتن در معرض آفتاب حساس

همچنین ویدیوهای جدیدی در چند ماه آینده در مورد زردچوبه ، پروتئین ، بیماری پارکینسون ، پوکی استخوان ، هورمون های گوشت و درمان های طبیعی برای بیماری صبحگاهی در صف قرار گرفته ام. اگر نمی خواهید منتظر بمانید ، همه این فیلم ها اکنون به عنوان بخشی از فیلم جدید من به صورت بارگیری دیجیتالی در دسترس هستند جدیدترین در تغذیه بالینی جلد 31 (همه عواید به امور خیریه اختصاص می یابد). همچنین می توان آن را به عنوان یک DVD فیزیکی سفارش داد.

مجموعه ویدیوهای فعلی از جلد 30 در NutritionFacts.org به پایان می رسد. بنابراین ، از ماه آینده شروع می شود و تا آگوست ادامه می یابد ، ویدئوهای این دی وی دی جدید ، جلد 31 را پخش می کنم. دی وی دی ها به مردم این فرصت را می دهند تا ماه ها زودتر پیش نمایش فیلم ها را انجام دهند ، همه آنها را مستقیماً تماشا کرده و آنها را به اشتراک بگذارند. به عنوان هدیه ، اما هیچ چیزی روی DVD ها وجود ندارد که در نهایت به صورت آنلاین در اینجا در NutritionFacts.org رایگان نشود. در صورت تمایل به آثار – بیش از 50 ساعت فیلم – می توانید مجموعه DVD کامل را دریافت کنید.

در اینجا لیست کامل فصل های DVD 31 جلد جدید است – پیش نمایش آنچه در چند ماه آینده در NutritionFacts.org آمده است:

 1. درمان های طبیعی برای بیماری صبحگاهی
 2. کاهش گرایی و ذهنیت نقصان
 3. آیا ماهی برای افراد مسن “غذای مغزی” است؟
 4. آیا ارزش تغییر از برنج سفید به قهوه ای را دارد؟
 5. دیس بیوزیس روده: گرسنگی به خود میکروبی ما
 6. کدام ماده سرطان زا رنگ کارامل بیشتری دارد: کک یا پپسی؟
 7. تغییر رژیم غذایی مردان پس از تشخیص سرطان پروستات
 8. همدستی انجمن پزشکی آمریکا با دخانیات بزرگ
 9. زردچوبه یا کورکومین: گیاهان در مقابل قرص
 10. فیاسکو پروتئین بزرگ
 11. آیا مکمل های ویتامین D به دیابت ، کاهش وزن و فشار خون کمک می کند؟
 12. اگر از مکمل های ویتامین D استفاده کنید عمر طولانی تری خواهید داشت؟
 13. چقدر ویتامین D باید مصرف کنید؟
 14. دوز مطلوب ویتامین D بر اساس سطوح طبیعی
 15. بهترین راه برای دریافت ویتامین D: خورشید ، مکمل ها یا سالن ها؟
 16. خطرات و مزایای قرار گرفتن در معرض آفتاب حساس
 17. توت ها در برابر آفت کش ها در بیماری پارکینسون
 18. آیا می توان با رژیم غذایی چاقی موربید را معکوس کرد؟
 19. کدام رژیم غذایی بهتر باعث کاهش قرار گرفتن در معرض فتالات می شود؟
 20. آلو برای پوکی استخوان
 21. عملکرد سدیم و شریانی: نمک اندوتلیوم ما
 22. استفاده از زرانول در گوشت و سرطان سینه
 23. قوی ترین فیتواستروژن در آبجو وجود دارد
 24. فیتواستروژن رازک در آبجو چگونه است؟
 25. پارادوکس اسپانیایی: چرا مردم لاتین بیشتر عمر می کنند؟
 26. رژیم غذایی “طبیعی” انسان چیست؟

دی وی دی جدید من را در اینجا سفارش دهید DrGreger.org/dvds یا از طریق آمازونبه همچنین می توانید آن را به صورت بارگیری ویدیویی در آدرس سفارش دهید DrGreger.org/ بارگیریبه

اشتراک DVD

اگر شما یک حامی دائمی بودید ، در حال حاضر یک متخصص ویتامین D بوده اید ، زیرا دی وی دی جدید را دریافت کرده اید. هر 9 هفته یکبار DVD های جدید می آورم. اگر می خواهید آنها را به طور خودکار قبل از اینکه در دسترس عموم قرار گیرد دریافت کنید ، لطفاً اهدا کننده ماهانه خود را در نظر بگیرید.

هرکسی که در صفحه اهدایی ثبت نام کند تا 15 دلار مشارکت ماهانه داشته باشد ، سه DVD بعدی را به صورت رایگان دریافت می کند (به عنوان DVD های فیزیکی ، بارگیری ها یا هر دو – به انتخاب شما) ، و هر فردی که به عنوان کمک کننده ماهانه 25 دلار ثبت نام می کند ، مبلغ یک سال کامل دریافت می کند. از DVD های جدید اگر قبلاً ثبت نام کرده اید و هنوز جلد 31 خود را دریافت نکرده اید ، لطفاً به [email protected] ایمیل بزنید تا همه چیز بهتر شود.

اگر ترجیح می دهید همه ویدیوها را هنگام پخش آنلاین تماشا کنید ، اما همچنان از کار من برای کمک به آموزش میلیون ها نفر در مورد تغذیه سالم حمایت کنید ، می توانید با استفاده از کارت اعتباری ، بیت کوین ، یک پیوند مستقیم PayPal ، یا با ارسال یک چک به “NutritionFacts.org” PO Box 11400 ، Takoma Park، MD 20913.

خوش آمدید جنی ، کیت ، کریستینا و استیون!

لطفاً در تبریک و خوشامدگویی به آخرین افزوده های تیم NutritionFacts.org ، مدیر توسعه جدید ما ، مدیر داوطلب ، مدیر رسانه های اجتماعی و هماهنگ کننده داوطلبان ، به من بپیوندید. ما بسیار هیجان زده هستیم که همه آنها در این ماه به ما ملحق خواهند شد. اطلاعات بیشتر در مورد آنها را در صفحه درباره ما بیابید.

ما در حال افزایش آنقدر جهش هستیم که به تمام کمک هایی که می توانیم نیاز داریم نیاز داریم!

جستجو بر اساس زبان

بیشتر کارهای NutritionFacts.org توسط داوطلبان انجام می شود. یکی از پروژه های اصلی ترجمه فیلم ها به زبان های دیگر بوده است. ما بیش از 80 مترجم داوطلب داریم که به بیش از 30 زبان ترجمه می کنند! اولین ویدئو در دسته اخیر در روز پخش 27 ترجمه داشت. اما چگونه می توانید تشخیص دهید که کدام فیلم ها به کدام زبان هستند؟ عملکرد جستجوی جدید ما!

به لطف کریستی ، توسعه دهنده وب rockstar و CTO ، عملکرد جستجو در NutritionFacts.org به طور کامل اصلاح شده است. روی کادر جستجو کلیک کنید و اکنون می توانید نتایج را بر اساس عنوان ، تاریخ ، نوع و زبان مرتب کرده و فیلتر کنید. آیا می خواهید بدانید کدام فیلم ها به زبان اسپانیایی ، عبری یا چینی موجود است؟ حالا می توانید!

نیازهای داوطلبانه

چیزی که ما اکنون به آن نیاز داریم ، مترجمان بیشتر است. اگر زبان دیگری می دانید ، لطفاً برخی از فیلم های مورد علاقه خود را برای نجات جان افراد در سراسر جهان ، ترجمه و ترجمه کنید. در https://nutritionfacts.org/volunteer ثبت نام کنید

توجه داشته باشید که ما هنوز به نیاز دائمی به بازیگران مقاله داوطلب نیاز داریم. اگر دانشجو یا هیئت علمی موسسه ای هستید که به شما مجله علمی می دهد ، لطفاً به ما کمک کنید تا مطالب علمی را بررسی کنیم. لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است چند هفته ای طول بکشد تا مدیر داوطلب ما که به زودی استخدام می شود ، با شما تماس بگیرد ، اما لطفاً امروز ثبت نام کنید تا به ترجمه یا غربالگری کمک کنید تا بتواند به موفقیت برسد.

بهترین سخنرانی من در YouTube تا به حال؟

در طول این سالها ، مردم ارائه های زنده من را با تلفن ها و دوربین های فیلمبرداری خود ضبط کرده اند ، اما هرگز به صورت حرفه ای ضبط نشده اند … تا کنون! با تشکر از Viva و کالج پزشکی طبی ، در سفر اخیر من به لندن ، گفتگوی جدید من چگونه نباید بمیرم توسط تیم فیلمبرداری ضبط و ویرایش شد و به صورت رایگان در http://bit.ly/londontalk در دسترس است. این مشابه صحبت هایی است که من در گوگل انجام دادم اما برای مخاطبان بریتانیایی اصلاح شده است. انگلیسی ها از علل اصلی مرگ و میر رنج می برند ، فقط به ترتیب کمی متفاوت.

دکتر جان مک دوگال با کمال احترام به من اجازه داده است که یک نسخه آمریکایی ضبط شده در آخر هفته مطالعه پیشرفته خود را ارسال کنم. به محض اینکه مدیر رسانه اجتماعی خود را برای اجرای عدالت در دستور کار قرار دهیم ، آن را پست خواهم کرد. تا آن زمان ، من فکر می کنم ضبط لندن بهترین عکس از قدرتمندترین ارائه من تا به امروز است. امیدوارم به من کمک کنید تا آن را با جهان به اشتراک بگذارم.

برنامه رایگان Android کاملاً بازسازی شده است

با تشکر از تلاش های داوطلبانه جان اسلاویک ، به روز رسانی عمده ای در نسخه اندروید برنامه Daily Dozen دکتر گرگر من انجام شده است. اکنون می توانید پیشرفت خود را در طول زمان ردیابی ، نمودار و ترسیم کنید – چقدر خوب است؟

ای کاش نسخه آیفون هم فوق العاده بود؟ اگر برنامه نویس هستید ، به کمک شما نیاز داریم! اگر می خواهید برنامه اندروید را حتی بهتر کنید یا به برنامه iPhone کمک کنید ، برنامه Daily Dozen یک پروژه منبع باز است ، به این معنی که هر کسی که دارای دانش باشد می تواند در توسعه آینده آن نقش داشته باشد. در اینجا نحوه شروع کار ، آخرین جزئیات را بررسی کنید.

در نهایت ، اجازه دهید عذرخواهی کنم اگر وب سایت در چند هفته گذشته برای شما کند بوده است. ما اخیراً ترافیک زیادی داشته ایم ، حتی سرورها چند بار خراب شده اند! برای مقابله با افزایش علاقه ، مطمئن باشید ما نه تنها کارکنان جدید ، بلکه پهنای باند جدید را نیز اضافه می کنیم.

داشتن مشکل خوب است!

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را در سال مرور کنید ریشه کن کردن علل اصلی مرگ، بیشتر از یک سیب در روز، از جدول تا قادر، و غذا به عنوان داروبهدیدگاهتان را بنویسید