DVD جدید Splenda ، لوپوس ، CoQ10 و دیابت معکوس را پوشش می دهد


در روز اول آوریل 1998 ، FDA شیرین کننده مصنوعی سوکرالوز را که به عنوان Splenda فروخته می شود ، تأیید کرد. سازنده دوست دارد بر میزان کمی از آن جذب شده در جریان خون تأکید کند ، اما این بدان معناست که مقدار بیشتری در دستگاه گوارش باقی می ماند تا با فلور روده ما تماس پیدا کند. در ویدئوی آینده من با عنوان “اثر اسپلندا روی میکروبیوم” چه اتفاقی می افتد ، بیاموزید.

همچنین ویدیوهای جدیدی در چند ماه آینده در مورد غذاها برای درمان آکنه (زرشک) ، بهبود عملکرد ورزشی (دانه رازیانه) و تقویت استخوان های ما (بادام) در صف قرار گرفته است. اگر نمی خواهید منتظر بمانید ، همه این فیلم ها اکنون به عنوان بخشی از فیلم جدید من به صورت بارگیری دیجیتالی در دسترس هستند جدیدترین در تغذیه بالینی جلد 29 (همه عواید به امور خیریه اختصاص می یابد). همچنین می توان آن را به عنوان یک DVD فیزیکی سفارش داد.

من همچنین نحوه درمان قولنج نوزادان ، مقابله با التهاب پیری ، افزایش شادی ، جلوگیری از حملات نقرس ، مبارزه با لوپوس و بازسازی طبیعی کوآنزیم Q10 را پوشش می دهم.

مجموعه ویدیوهای فعلی از جلد 28 در NutritionFacts.org به پایان می رسد. بنابراین ، از ماه آینده شروع می شود و تا آوریل اجرا می شود ، ویدئوهای این دی وی دی جدید ، جلد 29 را پخش می کنم. دی وی دی ها به مردم این فرصت را می دهند که ماه ها زودتر پیش نمایش فیلم ها را پیشاپیش انجام دهند ، همه آنها را مستقیماً تماشا کرده و آنها را به اشتراک بگذارند به عنوان هدیه ، اما هیچ چیزی روی DVD ها وجود ندارد که در نهایت به صورت آنلاین در NutritionFacts.org رایگان نشود. در صورت تمایل به آثار – بیش از 50 ساعت فیلم – می توانید مجموعه DVD کامل را دریافت کنید.

در اینجا لیستی از فصل های DVD جدید جلد 29 وجود دارد – پیش نمایش آنچه در چند ماه آینده در NutritionFacts.org آمده است:

 1. درمان آکنه با زرشک
 2. چگونه با التهاب پیری مقابله کنیم
 3. شکاکان سدیم سعی می کنند بحث نمک را تکان دهند
 4. درمان قولنج نوزاد با تغییر رژیم غذایی مادر
 5. استفاده از راهرو تولید برای تقویت عملکرد سیستم ایمنی بدن
 6. پالئوپو: آنچه از مدفوع فسیل شده می توانیم بیاموزیم
 7. آیا واقعاً افراد شادتر سالمتر هستند؟
 8. کدام غذاها باعث افزایش شادی می شوند؟
 9. جلوگیری از حملات نقرس با رژیم غذایی
 10. دانه های رازیانه برای بهبود عملکرد ورزشی
 11. معکوس کردن دیابت با جراحی
 12. معکوس کردن دیابت با غذا
 13. برگشت دیابت: کالری است یا غذا؟
 14. آیا باید از EPA و DHA امگا 3 برای قلب استفاده کنیم؟
 15. جلوگیری از فعال شدن پلاکت با سیر و پیاز
 16. بیماری آلزایمر ، مس و چربی اشباع شده
 17. اثر سوکرالوز (Splenda) بر میکروبیوم
 18. خوش طعم بودن پیشگیری از سرطان
 19. آیا کشمش باعث ایجاد حفره می شود؟
 20. درمان بیماری مزمن کلیه با غذا
 21. مبارزه با لوپوس با زردچوبه: خوب به عنوان طلا
 22. عملکرد چای و شریان
 23. رژیم های گیاهی و عملکرد شریان ها
 24. درمان گیاهی آنژین صدری
 25. بادام برای پوکی استخوان
 26. نحوه بازسازی کوآنزیم Q10 (CoQ10) به طور طبیعی
اشتراک DVD

اگر شما یک حامی دائمی بودید ، در حال حاضر یک متخصص Splenda بودید ، زیرا دی وی دی جدید را دریافت کرده بودید. هر 9 هفته یکبار با DVD های جدید می آیم. اگر می خواهید آنها را به طور خودکار قبل از اینکه در دسترس عموم قرار گیرد دریافت کنید ، لطفاً اهدا کننده ماهانه خود را در نظر بگیرید.

هرکسی که در صفحه اهدایی ثبت نام کند تا 15 دلار مشارکت ماهانه داشته باشد ، سه DVD بعدی را به صورت رایگان دریافت می کند (به عنوان DVD های فیزیکی ، بارگیری ها یا هر دو – به انتخاب شما) ، و هر فردی که به عنوان کمک کننده ماهانه 25 دلار ثبت نام می کند ، مبلغ یک سال کامل دریافت می کند. DVD های جدید اگر قبلاً ثبت نام کرده اید و هنوز شماره 29 خود را دریافت نکرده اید ، لطفاً به [email protected] ایمیل بزنید تا او همه چیز را بهتر کند.

اگر ترجیح می دهید تمام ویدیوها را هنگام پخش آنلاین تماشا کنید ، اما همچنان مایل به حمایت از کار من برای کمک به آموزش میلیون ها نفر در مورد تغذیه سالم هستید ، می توانید با استفاده از کارت اعتباری ، بیت کوین ، یک پیوند مستقیم PayPal ، یا با ارسال یک چک به “NutritionFacts.org” PO Box 11400 ، Takoma Park، MD 20913.

ما در حال ایجاد یک برنامه رسمی NutritionFacts.org هستیم!
NutritionFacts.org در حال حاضر “پاسخگو به وب” است ، به این معنی که با هر اندازه صفحه نمایش سازگار است ، اما آیا خوب نیست اگر می توانید فیلم ها را بارگیری کرده و آنها را بصورت آفلاین در دستگاه تلفن همراه خود مشاهده کنید؟ یا لیست مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارید یا پیشنهادات ویدئویی را بر اساس آنچه کاربران دیگر دوست داشتند ، دریافت کنید؟ اکنون این شانس شماست که به ما بگویید چه ویژگی هایی می خواهید. لیست خواسته های خود را به [email protected] ایمیل کنید

ما با توجه به محبوبیت چشمگیر “دکتر کوچک” از انجام این کار الهام گرفتیم. برنامه Greger’s Daily Dozen ”(رایگان برای Android و iPhone) که برخی داوطلبان سخاوتمند برای How How to Not Die ایجاد کرده اند. من بازخورد خوبی از افرادی دریافت کرده ام که به نظر آنها مفید است ، بنابراین ما قصد داریم روی افزودن ویژگی های جدید به آن نیز کار کنیم.

متوجه می شوم که فقط توضیح دادن همه علم کافی نیست. به همین دلیل ما در تلاش هستیم تا راه های جدیدی را ارائه دهیم تا به شما کمک کند تا جای ممکن غذای سالم را در زندگی خود وارد کنید.

چگونه نمی توان مرگ کتاب به روز رسانی

پس از چهار هفته در لیست پرفروش های نیویورک تایمز ، به نظر می رسد How To Not Die به زودی نیز به پرفروش ترین کتاب بین المللی تبدیل شود! در حال حاضر ترجمه و برنامه ریزی شده است تا در آلبانی ، جمهوری چک ، دانمارک ، فرانسه ، آلمان ، هلند ، اسرائیل ، ایتالیا ، ژاپن ، مغولستان (!) ، لهستان ، پرتغال ، روسیه ، اسپانیا و انگلستان با پیشنهادات در دست انتشار منتشر شود. در اسلواکی و سوئد

کلم فرفری مقدس! (که به وضوح مغولی به معنی “کلم پیچ” است) ،

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتردیدگاهتان را بنویسید