FDA صنعت مکمل را در دست گرفته است؟


من فکر می کردم FDA مدتها پیش تصمیم گرفته بود که مکمل های غذایی با توجه به تفسیر دادگاه ها از قانون تغذیه و آموزش مکمل های غذایی (DSHEA) در سال 1994 ، غیرقابل دسترسی هستند. اثبات صدمات اساسی

هر زمان که FDA سعی کرد مداخله کند ، شرکت های مکمل آژانس را به دلیل اصلاحیه اول به دادگاه بردند و بیشتر اوقات برنده شدند. بنابراین به نظر می رسد FDA تسلیم شده است.

اما در اینجا اسکات گوتلیب ، کمیسر FDA ، گام های جدیدی را برای بازپس گیری برخی از نظارت بر این صنعت اعلام کرده است.

این مراحل شامل ارتباط با مردم در اسرع وقت در صورت نگرانی در مورد مکمل غذایی در بازار است ، اطمینان از چارچوب نظارتی ما به اندازه کافی انعطاف پذیر است تا ایمنی محصول را به طور مناسب ارزیابی کند و همچنین نوآوری را ترویج دهد ، و به همکاری نزدیک با شرکای صنعت ما ادامه دهد. ، توسعه استراتژی های اجرایی جدید و ادامه مشارکت در گفتگوی عمومی برای دریافت بازخورد ارزشمند از ذینفعان مکمل غذایی.

FDA با انتشار بیانیه ای 12 نامه هشداردهنده و 5 نامه مشورتی آنلاین را به شرکت هایی که بیش از 58 محصول با نام تجاری نامناسب را به فروش می رسانند و ادعا می کند از بیماری آلزایمر جلوگیری می کند یا درمان می کند ، اعلام کرد. تغییر جمعیتی به جمعیت سالخورده:

با افزایش تعداد بازاریابانی که این جمعیت را شکار می کنند ، همراه بوده است و محصولاتی را مطرح می کند که ادعای اثبات نشده ای دارند که می توانند از بیماری آلزایمر جلوگیری ، درمان ، تاخیر یا حتی درمان کنند. این داروهای معجزه آسا عمدتا در اینترنت فروخته می شوند. آنها اغلب ، هر چند نه همیشه ، به عنوان مکمل های غذایی به طور غلط برچسب گذاری می شوند. صرف نظر از شکل آنها ، این محصولات در مقابل علم واقعی پرواز می کنند. آنچه این شرکت ها می فروشند این امید کاذب است که یک درمان یا درمان مثر وجود دارد.

کمیسر گوتلیب نیز اعزام کرد زنجیره ای از اطلاعیه های توییتر توضیح اینکه این در مورد چیست

از این بابت به FDA تبریک می گویم. و حالا مشغول بقیه سیب های بد این بشکه باشید.

  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید