Google Talk جدید دکتر گرگر


اخیراً مفتخر شدم که برای ارائه به Google دعوت شدم چگونه نمی میرند، و آنها را تبدیل به یک [email protected] رسمی کردند! ارائه ای را که در سراسر کشور در تور کتاب خود به صورت رایگان ارائه کرده ام در bit.ly/googlegreger مشاهده کنید. این اساساً نسخه 2016 من به روز شده است ریشه کن کردن علل اصلی مرگ صحبت.

ملاقات با افراد زیادی که زندگی من در طول چند ماه گذشته در سراسر کشور تحت تأثیر قرار گرفته است ، بسیار لذت و امتیاز بود. با پایان یافتن تور سخنرانی ام (فقط حدود 50 شهر دیگر باقی مانده است – خب!) ، مشتاقم که تمام تحقیقات را از دست داده باشم. من به تازگی نه هفته آینده ویدیوهای NutritionFacts.org را تکمیل کردم ، که در حال حاضر به صورت پیش نمایش مخفیانه به عنوان بخشی از DVD جدید من موجود است ، که در آن به موضوع سرکه پرداخته ام.

سرکه قرن هاست که به عنوان کمک کننده برای کاهش وزن و درمان دیابت مورد استفاده قرار می گیرد ، اما آیا واقعاً م workثر است؟ در سری جدید 5 ویدیویی من بدانید:

 • آیا سرکه سیب به کاهش وزن کمک می کند؟
 • عملکرد سرکه و شریان
 • آیا سرکه می تواند به کنترل قند خون کمک کند؟
 • دوز مناسب سرکه
 • مکانیسم های سرکه و عوارض جانبی

*هشدار خرابکار*: بگذارید بگوییم من اکنون سعی می کنم سرکه را به وعده های غذایی خانواده ام وارد کنم.

من همچنین ویدیوهای جدیدی در چند ماه آینده در مورد آب سبزه گندم ، آبگوشت استخوان رژیم غذایی Paleo و ترکیب پروتئین در صف قرار داده ام. اگر نمی خواهید منتظر بمانید ، همه این فیلم ها اکنون به عنوان بخشی از فیلم جدید من به صورت بارگیری دیجیتالی در دسترس هستند جدیدترین در تغذیه بالینی جلد 30 (همه عواید به امور خیریه اختصاص می یابد). همچنین می توان آن را به عنوان یک DVD فیزیکی سفارش داد.

دسته ویدیوهای فعلی از جلد 29 در NutritionFacts.org به پایان می رسد. بنابراین ، از ماه آینده شروع می شود و تا ژوئن اجرا می شود ، ویدئوهای این دی وی دی جدید ، جلد 30 را پخش می کنم. دی وی دی ها به مردم این فرصت را می دهند که ماه ها زودتر پیش نمایش فیلم ها را پیشاپیش انجام دهند ، همه آنها را مستقیماً تماشا کرده و آنها را به اشتراک بگذارند به عنوان هدیه ، اما هیچ چیزی روی DVD ها وجود ندارد که در نهایت به صورت آنلاین در اینجا در NutritionFacts.org رایگان نشود. در صورت تمایل به آثار – بیش از 50 ساعت فیلم – می توانید مجموعه DVD کامل را دریافت کنید.

در اینجا لیستی از فصل های DVD 30 جلد جدید است – پیش نمایش آنچه در چند ماه آینده در NutritionFacts.org آمده است:

 1. گیرنده های خاص برای میوه ها و سبزیجات خاص
 2. آیا زنان باردار و شیرده باید از DHA استفاده کنند؟
 3. آیا زنان گیاهخوار باید در دوران بارداری از DHA استفاده کنند؟
 4. آیا چیزی در مورد دخانیات در برابر بیماری پارکینسون محافظت کننده است؟
 5. فلفل و پارکینسون: فواید سیگار کشیدن بدون خطرات؟
 6. آلودگی سربی در آبگوشت استخوان
 7. اجتناب از تماس بزرگسالان با فتالات
 8. قهوه ای ، مشکی ، بنفش و قرمز برخلاف سفید برنج
 9. افسانه ترکیبی پروتئین
 10. تکان دادن عادت نمک
 11. درمان نوروپاتی دیابتی دردناک
 12. آیا سرکه سیب به کاهش وزن کمک می کند؟
 13. عملکرد سرکه و شریان
 14. آیا سرکه می تواند به کنترل قند خون کمک کند؟
 15. دوز مناسب سرکه
 16. مکانیسم های سرکه و عوارض جانبی
 17. واکنش صنعت گوشت به دستورالعمل های جدید سرطان
 18. کدام میوه ها و سبزیجات ترمیم DNA را تقویت می کنند؟
 19. پوست مرکبات و سرطان: طعم مادام العمر؟
 20. کاهش متابولیسم با سبزیجات غنی از نیترات
 21. انگشت روی نبض طول عمر
 22. ضربان قلب خود را کند کنید: لوبیا در مقابل ورزش
 23. نحوه پیشگیری از بیماری کبد چرب غیر الکلی
 24. ضربه زدن با ریشه: زردچوبه کورکومین و کولیت اولسراتیو
 25. آب گندم برای کولیت اولسراتیو
 26. کاهش دو پوند در یک نشستن: طی کردن مسیر میوسکنیک

DVD جدید من را در اینجا سفارش دهید DrGreger.org/dvds یا از طریق آمازونبه همچنین می توانید آن را به صورت بارگیری ویدیویی در آدرس سفارش دهید DrGreger.org/ بارگیریبه

اشتراک DVD

اگر شما یک حامی دائمی بودید ، قبلاً یک متخصص سرکه بودید ، زیرا دی وی دی جدید را دریافت کرده بودید. هر 9 هفته یکبار DVD های جدید می آورم. اگر می خواهید آنها را به طور خودکار قبل از اینکه در دسترس عموم قرار گیرد دریافت کنید ، لطفاً اهدا کننده ماهانه خود را در نظر بگیرید.

هرکسی که در صفحه اهدایی ثبت نام کند تا 15 دلار مشارکت ماهانه داشته باشد ، سه DVD بعدی را به صورت رایگان دریافت می کند (به عنوان DVD های فیزیکی ، بارگیری ها یا هر دو – به انتخاب شما) ، و هر فردی که به عنوان کمک کننده ماهانه 25 دلار ثبت نام می کند ، مبلغ یک سال کامل دریافت می کند. DVD های جدید اگر قبلاً ثبت نام کرده اید و هنوز شماره 30 خود را دریافت نکرده اید ، لطفاً به [email protected] ایمیل بزنید تا همه چیز بهتر شود.

اگر ترجیح می دهید همه ویدیوها را هنگام پخش آنلاین تماشا کنید ، اما همچنان از کار من برای کمک به آموزش میلیون ها نفر در مورد تغذیه سالم حمایت کنید ، می توانید با استفاده از کارت اعتباری ، بیت کوین ، یک پیوند مستقیم PayPal ، یا با ارسال یک چک به “NutritionFacts.org” PO Box 11400 ، Takoma Park، MD 20913.

موقعیت های جدید داوطلبانه

پس از گذراندن بیشتر ماههای گذشته در راه از زمان انتشار چگونه نمی میرند (در حال حاضر در چاپ هشتم است!) ، کارهای زیادی برای انجام دادن دارم. بیش از 12000 مقاله در ادبیات علمی درباره تغذیه در چهار ماه گذشته منتشر شده است.

اگر دانشجوی دانشگاه یا عضو هیات علمی هستید یا در بیمارستانی کار می کنید که دسترسی آنلاین به مجلات دانشگاهی را فراهم می کند ، لطفاً به تیم بازیابی مقاله ما بپیوندید (به جزئیات و برنامه مراجعه کنید). من لیستی از مقالات مورد نیاز را برای شما ارسال می کنم ، و شما سعی می کنید آنها را برای من پیدا کنید ، بارگیری و برای من فایل کنید (به عنوان بخشی از تحقیقات غیرانتفاعی استفاده عادلانه ، نه توزیع عمومی). اگر به نظر می رسد که می توانید به آن کمک کنید ، همین امروز درخواست دهید!

فراخوانی همه منابع منبع باز

اگر توسعه دهنده یا طراح برنامه هستید ، می توانید به برنامه رایگان Daily Dozen NutritionFacts.org برای Android و iPhone کمک کنید ، اکنون یک پروژه منبع باز در Github-به این معنی که هر کسی ، از جمله شما ، می تواند در توسعه آینده آن نقش داشته باشد. آخرین جزئیات را در مورد نحوه شروع ، پیوندها به مخازن Github ، راهنمای مشارکت و موارد دیگر را در اینجا ببینید!

اگر هیچ یک از پاراگراف های اخیر برای شما معنی نداشت ، نگران نباشید – هنوز راه هایی وجود دارد که می توانید به آنها کمک کنید! مراقب صفحات داوطلب ، کارآموزی و اشتغال در حال تغییر باشید.

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را در سال مرور کنید ریشه کن کردن علل اصلی مرگ، بیشتر از یک سیب در روز، از جدول تا قادر، و غذا به عنوان داروبهدیدگاهتان را بنویسید