USDA سرانجام “جعبه های برداشت” خود را دریافت می کند


“جعبه های برداشت” را به خاطر دارید؟ این روش سونی پردو ، وزیر USDA برای جایگزینی مزایای SNAP با جعبه کالاهای غذایی بود (به پست قبلی من در این مورد مراجعه کنید).

این ایده در آن زمان به طور گسترده مورد تمسخر قرار گرفت (غیرعملی ، از نظر لجستیکی گران ، متزلزل) ، اما همه گیری کووید -19 این طرح را دوباره زنده کرده است.

نام آن جعبه های برداشت نیست. در عوض ، به 3 میلیارد دلار خوش آمدید “برنامه جعبه غذا کشاورزان به خانواده ها”

برنامه تدارکات کالایی خدمات بازاریابی کشاورزی ماهانه 100 میلیون دلار میوه و سبزیجات تازه ، 100 میلیون دلار در ماه انواع محصولات لبنی و 100 میلیون دلار در ماه محصولات گوشتی خریداری می کند. توزیع کنندگان و عمده فروشان سپس یک جعبه از پیش تأیید شده با محصولات تازه ، لبنیات و فرآورده های گوشتی را به بانک های مواد غذایی ، سازمان های مبتنی بر جامعه و سایر سازمان های غیرانتفاعی ارائه می دهند که به آمریکایی های نیازمند خدمات رسانی می کنند.

همراه با یک اینفوگرافیکبه

این چگونه کار خواهد کرد؟ USDA دارای صفحه پرسش و پاسخ است.

س. لطفاً هدف دولت از اجرای این قراردادها را توضیح دهید؟

الف) پیمانکار اصلی که جایزه دریافت می کند مسئول تمام جنبه های عملکرد قرارداد است. جنبه های عملکرد شامل تأمین محصول برای درج در جعبه ها ، انجام همه جنبه های تهیه جعبه ها ، تامین و ارتباط با افراد غیر انتفاعی و حمل و نقل و تحویل نهایی جعبه ها به غیر انتفاعی با توافق متقابل و تکراری است. برنامه.

این یعنی چی؟

پیمانکاران لبنیات ، گوشت و/یا تولید می کنند ، آنها را در جعبه ها بسته بندی می کنند و این جعبه ها را به بانک های مواد غذایی تحویل می دهند و سپس جعبه ها را بین افرادی که به دنبال غذا هستند توزیع می کند. این امر بانک های غذایی – سازمان های خیریه که عمدتا توسط داوطلبان اداره می شوند – را در خط مقدم کمک های غذایی قرار می دهد.

آیا باید این کار را انجام دهیم؟

من تنها کسی نیستم که فکر می کنم این سیستم از نظر لجستیکی پوچ و کاملاً اشتباه است.

مت راسل ، روبرت لئونارد و بتو اورورک که در نیویورک تایمز می نویسند می گویند: “آمریکایی ها برای غذا صف می کشند. تیم ترامپ چه می کند؟ “

تأمین بودجه بانک های مواد غذایی در حالی که تمبر غذا را گسترش نمی دهید … راه حلی است که بیشتر از راه عملی ناشی از ایدئولوژی است. ما برای این سازمان ها احترام زیادی قائل هستیم ، اما بانک های غذایی نمی توانند ده ها میلیون آمریکایی گرسنه را به طور نامحدود تغذیه کنند. ما در حال حاضر یک برنامه فوق العاده کارآمد و م toثر برای انجام این کار داریم. برنامه کمکی تغذیه تکمیلی (SNAP) ، که قبلاً به عنوان تمبر غذا شناخته می شد ، به آمریکایی ها این اختیار را می دهد که در ساعت ها و روزها به فروشگاه مواد غذایی محلی خود بروند و غذای مورد نیاز خود را تهیه کنند.

چه چیزی قرار است در جعبه ها باشد؟

USDA در سند درخواست خود توضیح داد که انتظار دارد چه چیزی بدست آورد.

چه کسی قرارداد می گیرد؟ آنها را اینجا نگاه کنید. United Fresh ، که نماینده تولیدکنندگان میوه و سبزیجات است ، در مورد روند انتخاب سوالاتی دارد. و کشاورزان می پرسند: چگونه ممکن است شرکت هایی که هیچ انبار یا ظرفیت ذخیره سازی ندارند جعبه تهیه کنند؟

اما این همه ماجرا نیست.

USDA همچنین 470 میلیون دلار دیگر برای خرید مواد غذایی به منظور اهدا به بانک های مواد غذایی برای تحویل در ماه ژوئیه اعلام کرد.

در مورد مزایای کشاورزان ، AgInsider FERN گزارش می دهد:

سخنگو گفت: “USDA در اسرع وقت برای اجرای CFAP کار می کند.” “انتظار می رود ثبت نام برای کمک های مستقیم تا پایان ماه مه آغاز شود. USDA پیشنهاد می کند از محدودیت پرداخت 125000 دلار برای هر کالا استفاده کند ، با محدودیت کلی پرداخت 250،000 دلار برای هر فرد یا نهاد و 900،000 دلار محدودیت درآمد ناخالص برای افرادی که 75 درصد یا بیشتر از درآمد خود را از کشاورزی به دست نمی آورند.

من علاقه مند هستم که ببینم این در عمل چگونه کار می کند. باید چند هفته دیگر بدانیم.

  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید